• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Papyon Kına Ekibi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Papyon Kına Ekibi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Papyon Kına Ekibi Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Papyon Kına Ekibi Hakkında

Mutluluğa doğru yürüdüğünüz yolda sevdiğiniz kişi ile birlikte eğlenceli bir akşamda geçireceğiniz kına gecenizi organize edecek bir firma mı arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise hayallerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaştınız demektir! Aydın kına gecesi organizasyonu yapan firmalar arasında en özel konseptler ile sınırsız eğlence vaat eden Papyon Kına Ekibi olarak düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Kına gecenizi bizimle düzenlemek istediğinizi belirttiğiniz andan itibaren organizasyon sorumlumuz ve güler yüzlü ekibimiz istediğiniz tüm detayları hayata geçirmek için gerekli hazırlıkları yapmaya başlıyor.

Peki kına gecenizi mükemmelleştirmek için neler yapıyoruz?

Papyon Kına Ekibi olarak en önem verdiğimiz konu istekleriniz. En beğendiğiniz ortamda ve sizi en mutlu edecek atmosfer eşliğinde organizasyonlar düzenlemek en önemli ilkemiz. Bu sebeple bugüne kadar açık ve kapalı pek çok alanda organizasyon düzenledik. Bu ortamlarda kına tahtı ve cibinliğinden en ufak detaylara kadar her konuda istediğiniz ambiyansı yaratabiliyoruz. Özel kına ekibimiz Aydın kına gecesi adetleri doğrultusunda eğlencenizi bir üst seviyeye taşıyor. Ekibimiz ile eğlenirken oturma düzenleri ve dans pisti aralarında mümkün olan en uygun mesafeyi sağlayarak ferah bir ortamda eğlenme fırsatını misafirlerinize sunuyoruz. Genellikle beyaz ve altın renklerini ağırlıkta kullanarak sade ve şık bir ortam yaratıyoruz. Ancak isteğinize göre kına tahtı ve cibinliği, masa ve sandalyelerin süslemeleri ve kına ekibimizin kıyafetlerinde farklı renkler kullanarak hayal ettiğiniz ortamı yaratabiliriz. Son zamanlarda pembe ve tonlarından oluşan tülleri ağırlıklı olarak kullandığımız Prenses temasının da oldukça beğeni topladığını söyleyebiliriz.

Uzun yıllar sonra da hafızalarda yer edecek güzel bir gece için Aydın kına organizasyon fiyatları arasında en uygunlarına ulaşmak için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan Papyon Kına Ekibi iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Unutulmaz bir gecede buluşmak dileğiyle...

İletişim

  • Adres::

    Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.