Medcezir Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Çine, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Duru Dans Organizasyon
15

Kuşadası

Duru Dans Organizasyon

1.500-2.250 TL
Medcezir Organizasyon
12

Çine

Medcezir Organizasyon

1.500-2.250 TL
Sare Organizasyon
13

İncirliova

Sare Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Medcezir Organizasyon olarak 20 yılı aşkın süredir organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Gerek kalitelimiz gerekse işimizi severek yapmamız sebebiyle en iyi Aydın kına organizasyon şirketleri arasında bulunuyoruz.

Bir kına için arzu edebileceğiniz yeni trendler veya eski geleneklerden aklınıza gelebilecek ne varsa kuşkusuz hepsini bizde bulabilirsiniz. Dilerseniz örnekler verip sunduğumuz hizmetleri sayarak sizi bilgilendirelim. Öncelikle çiftimizin kına geceleri için seçtikleri dilerlerse süsleyebiliyor, şık ve kına ruhuna uygun bir hale getirebiliyoruz. Gelinimizin beğendiği kına tahtımızı cibinliği ve nedime minderleri ile birlikte kurabiliyoruz. Gelinimize en güzel ve yeni model bindallılarımızdan seçenekler sunuyor, arkadaşları için de nedime kaftanı verebiliyoruz. Kına yıkama seremonisi için geleneksel bakır ibrik, testi kırma ritüeli ve damat basması gibi seremonileri yerine getiriyoruz.

Kına kızlarımız seçilen konsepte uygun kostümleri ve dans koreografileriyle geceye renk katıyorlar. Davullar, tefler ve harika kına müzikleriyle gelin çıkışı da organize edebiliyoruz. Yine olmazsa olmaz aksesuarlardan; kına tepsisi ve sepeti, halay mendilleri, el gülleri ve mumları, dağıtmalık kuru ve yakmalık yaş kına, fotoğraflı hatıra köşesi, geline bendir, konuklara lokum ikramı ve benzeri daha pek çok detayı hazır bulunduruyoruz.

Çok yönlü bir firma olduğumuz için kına geceleri haricinde diğer türdeki özel günler için de organizasyon desteği veriyoruz. En çok talep aldığımız diğer işlerimiz; düğünler, nişan ve söz merasimleri, sünnet törenlerini de en iyi şekilde düzenliyoruz. Ayrıca hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil. Profesyonel olarak canlı müzik hizmeti de veriyoruz. Yetenekli kadın solistlerimiz ve DJ müziği hizmetini de bünyemizde bulunduruyoruz.

Aydın yöresi kına gecelerini modern veya geleneksel şekilde bize emanet etmek isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli. Medcezir Organizasyon ailesi olarak sizi bekliyoruz.

İletişim

Orhan Örnekçi

  • Adres: Hamitabat Mahallesi 194.Sokak No:22 Çine/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!