Alyans Organizasyon

E-posta Gönder

  • Nazilli, Aydın.

Ekiple Tanışın

Alyans Organizasyon Hakkında

Unutulmaz bir kına gecesi yaşamak için işini iyi bilen bir ekiple çalışmalısınız. Aydın’da hizmet verdiğimiz Alyans Organizasyon markasıyla uzun zamandır pek çok çiftin eğlenceli bir kına gecesi yaşamasına yardımcı oluyoruz. Birbirinden güzel konseptlerimiz ve özgün içeriklerimizle sevdiklerinizle birlikte keyif dolu saatler yaşamanızı sağlıyoruz.

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına geceleri günümüzde şov ağırlıklı eğlenceler olarak varlığını sürdürüyor. Alyans Organizasyon’un profesyonel ekibi olarak geleneksel çizgilerin dışına çıkmadan modern detaylarla süslenmiş bir hizmet sunuyoruz. Bunları yaparken önceliği daima sizin istekleriniz doğrultusunda belirliyor ve tarzınıza yakın bir konsept oluşturuyoruz. Son kararı her zaman sizin vermenizi istiyor, yaptığımız tüm çalışmalar hakkında da size bilgi veriyoruz.

Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir kına gecesi içerisinde bulunmak istediğinizi öğreniyoruz. Sizinle tanıştığımız güne kadar bizi tercih etmiş tüm çiftlere sunduğumuz ne kadar ayrıcalık varsa ya da neler yapıyorsak sizlere de bahsederek hizmetlerimiz hakkında fikrinizin olmasını sağlıyoruz. Düğün mekanınızı inceliyor ve hangi alana nasıl bir konsept oluşturabiliriz diye kararlaştırıyoruz.

Kına gecenizde size eşlik etmesi için nedime kızlar yönlendiriyoruz. Kıyafetleri birbirine takım olan nedime kızlarımız eğlenceniz boyunca renkli dans gösterileri ile dans pistine hareketlilik katıyor. İsterseniz mekan girişinde konuklarınızı karşılamak için nedime kızlarımızı göndererek herhangi bir ikramımız var ise dağıtım yapabiliyoruz. Davul şov, renkli tef gösterileri, kuşak oyunu, kına dağıtımı ve kınayı ele yakma töreni ile hem geleneksel hem de eğlenceli saatler yaşamanızı sağlıyoruz. İsteğinize bağlı olarak yer volkanı ve konfeti gibi farklılıklar da sağlıyoruz. Kına merasimlerinin olmazsa olmaz detayı her zaman taht oluyor. Biz de Alyans Organizasyon olarak zevkinize uygun, beğendiğiniz tahtı sizin için kuruyor ve orada ihtişamlı bir şekilde gece boyu bulunmanıza yardımcı oluyoruz.

Siz de Aydın kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Alyans’ın kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.