Beyaz İnci Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Efeler, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Duru Dans Organizasyon
15

Kuşadası

Duru Dans Organizasyon

1.500-2.250 TL
Sare Organizasyon
13

İncirliova

Sare Organizasyon

1.500 TL'den az
Medcezir Organizasyon
12

Çine

Medcezir Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Aydın’da değerli misafirleriniz ile birlikte geçireceğiniz kına gecesi, sünnet düğünü gibi eğlenceli organizasyonlar düzenliyoruz!

Belki yıllardır bu gecenin hayalini kuruyorsunuz. Nasıl bir kaftan giyeceğinizden, saçınızın nasıl görüneceğine hatta kına tahtı ve cibinliğinizdeki en ufak detaylara kadar her şeyi planlamış olabilirsiniz. Tüm bu planları Beyaz İnci Organizasyon Aydın’da hayata geçiriyoruz! Yıllardan beri hayalini kurduğunuz ortamda gece boyunca eğlenmek sizi ve misafirlerinizi mutlu edecektir. Bizim için de en önemli kazanç sizin memnuniyetiniz. Bu sebeple güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz gece boyunca misafirleriniz ile beraber mutluluğunuzu sağlamak adına çalışıyor.

Aydın kına gecesi organizasyonu yapan firmalar arasından neden bizi tercih etmelisiniz?

Öncelikle az önce de belirttiğimiz gibi firmamız adına en büyük ödülün sizin memnuniyetiniz olmasından kaynaklı olarak tüm isteklerinizi hayata geçiriyoruz. Kına gecenizi istediğiniz ve düşlediğiniz ambiyansta hayata geçirmek için organizasyon sorumlumuz tüm planlama sürecinde fikirlerinizi alıyor. Kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekânı gördükten sonra burada istediğiniz ambiyansı oluşturmak adına kullanacağımız süsleme ve dekorlara karar veriyoruz. Bu dekor ve süslemeler sayesinde salona girdiğiniz andan itibaren bambaşka bir atmosfer etrafınızı sarıyor. Oturma düzeni konusunda da davetinize katılacak konuk sayınıza göre özel oturma düzenleri ayarlıyoruz. Bu düzenlere özel aile masaları da dahil! Beyaz İnci Organizasyon olarak bindallı ve kaftan, kına tepsisi, kına ekibi, kına mumu ve kına takımı gibi pek çok ayrıcalıklı hizmeti sizinle buluşturuyoruz! Tüm bu imkânlar sayesinde kına gecesi geleneklerinin tamamını yaşayabileceğiniz özel bir geceye sahip oluyorsunuz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonunuzu Beyaz İnci Organizasyon ile beraber düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz biz de hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli adımları atmaya başlayabiliriz!

İletişim

Akben Serbest

  • Adres: Efeler/Aydın

Beyaz İnci Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!