Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Aydın

Beyaz İnci Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Beyaz İnci Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Beyaz İnci Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Beyaz İnci Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Beyaz İnci Organizasyon Hakkında

Aydın’da değerli misafirleriniz ile birlikte geçireceğiniz kına gecesi, sünnet düğünü gibi eğlenceli organizasyonlar düzenliyoruz!

Belki yıllardır bu gecenin hayalini kuruyorsunuz. Nasıl bir kaftan giyeceğinizden, saçınızın nasıl görüneceğine hatta kına tahtı ve cibinliğinizdeki en ufak detaylara kadar her şeyi planlamış olabilirsiniz. Tüm bu planları Beyaz İnci Organizasyon Aydın’da hayata geçiriyoruz! Yıllardan beri hayalini kurduğunuz ortamda gece boyunca eğlenmek sizi ve misafirlerinizi mutlu edecektir. Bizim için de en önemli kazanç sizin memnuniyetiniz. Bu sebeple güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz gece boyunca misafirleriniz ile beraber mutluluğunuzu sağlamak adına çalışıyor.

Aydın kına gecesi organizasyonu yapan firmalar arasından neden bizi tercih etmelisiniz?

Öncelikle az önce de belirttiğimiz gibi firmamız adına en büyük ödülün sizin memnuniyetiniz olmasından kaynaklı olarak tüm isteklerinizi hayata geçiriyoruz. Kına gecenizi istediğiniz ve düşlediğiniz ambiyansta hayata geçirmek için organizasyon sorumlumuz tüm planlama sürecinde fikirlerinizi alıyor. Kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekânı gördükten sonra burada istediğiniz ambiyansı oluşturmak adına kullanacağımız süsleme ve dekorlara karar veriyoruz. Bu dekor ve süslemeler sayesinde salona girdiğiniz andan itibaren bambaşka bir atmosfer etrafınızı sarıyor. Oturma düzeni konusunda da davetinize katılacak konuk sayınıza göre özel oturma düzenleri ayarlıyoruz. Bu düzenlere özel aile masaları da dahil! Beyaz İnci Organizasyon olarak bindallı ve kaftan, kına tepsisi, kına ekibi, kına mumu ve kına takımı gibi pek çok ayrıcalıklı hizmeti sizinle buluşturuyoruz! Tüm bu imkânlar sayesinde kına gecesi geleneklerinin tamamını yaşayabileceğiniz özel bir geceye sahip oluyorsunuz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonunuzu Beyaz İnci Organizasyon ile beraber düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz biz de hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli adımları atmaya başlayabiliriz!

İletişim

  • Adres::

    Efeler/Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Beyaz İnci Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.