• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Bir Gün Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Bir Gün Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bir Gün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Bir Gün Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün en önemli ögelerinden biri olan kına geceleri, yıllar geçse de modası geçmeyecek türden. Özellikle son yıllarda organizasyon şirketleri tarafından düzenlenen kına geceleri, o eski ruhu kaybetmeden gece boyu eğlence imkanı sunuyor. Böylece, siz de kına gecenizi planlamak için detaylarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Organizasyon şirketleri, omuzlarınızdan büyük bir yükü alıyor. Eğer siz de kına geceniz için böyle bir firma arayışındaysanız, deneyimli ekibimizle birlikte Bir Gün Organizasyon Aydın olarak, kına gecenizi düzenlemeye talibiz. Dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim.

Kaliteli bir organizasyon istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Kına gecesinin, sizin için ne anlam ifade ettiğini çok iyi biliyor ve gece boyu yanınızda olarak sizi ve misafirlerinizi eğlenceye doyurmak için çabalıyoruz. Kına geceniz başladığında, misafirlerinizi kına mekanınıza alırken onlara, lokum ve gül suyu ikramıyla tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Sonrasında isminizin yazılı olduğu pano ile fotoğraf çektirebiliyorsunuz.

Kına merasimine geçmeden önce elbette ki sizin kına mekanınıza, nedimelerimiz eşliğinde giriş yapmanızı sağlıyoruz. Nedimelerle uyumlu kostümünüz ve dansınızla misafirlerinizi kendinize hayran bırakacaksınız. Bu noktada gelinlerimizin aklına takılan soru; onlara uyum sağlayabilecek miyim, oluyor. Biz de diyoruz ki, sakın endişeniz olmasın. Dans figürlerimiz oldukça basit ve öncesinde siz alanda davetlilerinizi beklerken ufak bir prova yapmamız, uyum sağlamanız için yeterli oluyor. Onun dışında zaten, pek çok kına gecesinde bize eşlik eden nedimelerimiz, sizi her konuda yönlendiriyorlar. Kınanız yakıldıktan sonra ise o hüznü hemen dağıtıp sınırsız eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Böylece misafirlerinize görsel bir şölen sunmuş oluyoruz ve akıllarda kalacak kına gecesi organizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Aydın kına organizasyon firmaları arasında Bir Gün Organizasyon olarak, kalitemizle beraber yerimizi korumaya devam ediyoruz. Kararınızı verdiyseniz, bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mah. İzmir Bulv. No:10 Efeler/Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.