Bir Gün Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Efeler, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Duru Dans Organizasyon
15

Kuşadası

Duru Dans Organizasyon

1.500-2.250 TL
Medcezir Organizasyon
12

Çine

Medcezir Organizasyon

1.500-2.250 TL
Sare Organizasyon
13

İncirliova

Sare Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kültürümüzün en önemli ögelerinden biri olan kına geceleri, yıllar geçse de modası geçmeyecek türden. Özellikle son yıllarda organizasyon şirketleri tarafından düzenlenen kına geceleri, o eski ruhu kaybetmeden gece boyu eğlence imkanı sunuyor. Böylece, siz de kına gecenizi planlamak için detaylarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Organizasyon şirketleri, omuzlarınızdan büyük bir yükü alıyor. Eğer siz de kına geceniz için böyle bir firma arayışındaysanız, deneyimli ekibimizle birlikte Bir Gün Organizasyon Aydın olarak, kına gecenizi düzenlemeye talibiz. Dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim.

Kaliteli bir organizasyon istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Kına gecesinin, sizin için ne anlam ifade ettiğini çok iyi biliyor ve gece boyu yanınızda olarak sizi ve misafirlerinizi eğlenceye doyurmak için çabalıyoruz. Kına geceniz başladığında, misafirlerinizi kına mekanınıza alırken onlara, lokum ve gül suyu ikramıyla tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Sonrasında isminizin yazılı olduğu pano ile fotoğraf çektirebiliyorsunuz.

Kına merasimine geçmeden önce elbette ki sizin kına mekanınıza, nedimelerimiz eşliğinde giriş yapmanızı sağlıyoruz. Nedimelerle uyumlu kostümünüz ve dansınızla misafirlerinizi kendinize hayran bırakacaksınız. Bu noktada gelinlerimizin aklına takılan soru; onlara uyum sağlayabilecek miyim, oluyor. Biz de diyoruz ki, sakın endişeniz olmasın. Dans figürlerimiz oldukça basit ve öncesinde siz alanda davetlilerinizi beklerken ufak bir prova yapmamız, uyum sağlamanız için yeterli oluyor. Onun dışında zaten, pek çok kına gecesinde bize eşlik eden nedimelerimiz, sizi her konuda yönlendiriyorlar. Kınanız yakıldıktan sonra ise o hüznü hemen dağıtıp sınırsız eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Böylece misafirlerinize görsel bir şölen sunmuş oluyoruz ve akıllarda kalacak kına gecesi organizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Aydın kına organizasyon firmaları arasında Bir Gün Organizasyon olarak, kalitemizle beraber yerimizi korumaya devam ediyoruz. Kararınızı verdiyseniz, bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Ferhat Madran

  • Adres: Kurtuluş Mah. İzmir Bulv. No:10 Efeler/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!