Alesta Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Alesta Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Alesta Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Alesta Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Alesta Organizasyon Hakkında

Hayalini kurduğunuz kına gecesi atmosferini size yaşatacak olan bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz size Alesta Organizasyon Kuşadası’nı öneriyoruz.

Kına geceniz boyunca size eşlik eden nedime kızlar eşliğinde bol bol gülüp dans edebileceğiniz bir eğlenceyi size vaat ediyoruz. Sizin telaş ve stres yapmanıza gerek kalmadan her şeyi Alesta Davet Organizasyon olarak biz yapıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve yılların verdiği tecrübe doğrultusunda daima en iyisi olmaya çalışıyoruz. Kına organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz tüm detayları dinliyor ve ona göre bir kına eğlence içeriği oluşturuyoruz. Birbirinden farklı konseptler ve içeriklerle kına törenlerinizi adeta bir şölene dönüştürerek unutulmaz bir eğlenceyi sizin için özenle tasarlıyoruz. Hiçbir detayla uğraşmadan sadece keyfini çıkararak eşlik edeceğiniz bir kına merasimi yaşamanız için profesyonel ekibimizle yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Kına eğlenceniz boyunca süsleme, müzik, nedime kızlar, davul şov gibi çeşitli detaylarla törenin içeriğini zenginleştiriyoruz. Farklı renklerde kına tahtları seçeneklerimizle istediğiniz konseptte size özel hizmet sunuyoruz. Boydan boya tüller ve taşlarla süslü tahtın içerisinde kendinizi oldukça ihtişamlı hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Tahtın bulunduğu alanı kırmızı halı, büyük vazoların içerisinde çiçekler ve mumlarla süslüyoruz. Böylelikle tüm misafirlerinizin ilgi odağı olacak bir alan yaratıyoruz. Kına geceniz için davetlilerinize dağıtacağınız tefleri, halay mendillerini, ikramları ve hediyelikleri uzun dikdörtgen bir masanın üzerinde sunarak hem herkesin görebileceği hem de görsel anlamda şık bir atmosfer oluşturuyoruz.

Alesta Organizasyon hakkında daha detaylı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan organizasyon firmamıza ait iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Burç Sok. Duyar Apt.No:6/A KUŞADASI

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alesta Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.