Sare Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

İncirliova, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Duru Dans Organizasyon
15

Kuşadası

Duru Dans Organizasyon

1.500-2.250 TL
Medcezir Organizasyon
12

Çine

Medcezir Organizasyon

1.500-2.250 TL
Sare Organizasyon
13

İncirliova

Sare Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Hayatınızın en değerli organizasyonlarından biri olacak kına gecenizi, Sare Organizasyon olarak en güzel şekilde planlayıp size muhteşem bir eğlence yaşatmak istiyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza atmış ekibimizle, kendi gecesinin prensesi olmak gelin adaylarımıza profesyonel hizmetler sunuyoruz. Geleneklerimizin en güzel yansıması olan o büyük gecede tamamen içinize sinen bir süreç geçirmenizi sağlayarak memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz.

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz anda aklınızdaki sorulara yanıt veriyoruz. Daha sonra detaylı bir planlama yapabilmek için uygun bir tarihte sizi ofisimize davet ediyoruz. Bunu yapma amacımız hem sizi daha yakından tanımak hem hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verebilmek. Sunduğumuz paketlerden bütçenize göre seçim yapabiliyorsunuz. Tercih ettiğiniz hizmetleri dikkate alarak kına gecenizin akış planı oluşturduktan sonra organizasyon tarihinde görüşmek üzere sonlandırıyoruz görüşmemizi.

‘’Aydın kına organizasyon firmaları arasından neden bizi tercih etmelisiniz?’’ hemen açıklayalım;

Tüylü tefler, ışıklı kına tahtı ve nedime kızlarımızın yaptığı müthiş dans gösterisi… Tecrübeli organizatörlerimizin eğlencenize eğlence katacak planlamalarından sadece birkaçı bu saydıklarımız. Bunlar dışında kına gecenizi yapacağınız mekanın süslenmesinden misafirlerinize vereceğiniz hediyelik kınalara, kaftan seçiminizden kına merasime kadar her datayı düşünüyoruz. Bu sayede size düşünecek hiçbir ayrıntı kalmıyor ve sevdiklerinizle doyası eğlenebiliyorsunuz. Sadece kına gecelerinizde yanınızda olmuyor; doğum günü, nişan, nikah, evlenme teklifi, açılık ve etkinlik gibi organizasyonlarınız için kişiye özel tasarım ve organizasyon önerileri sunuyoruz.

Şimdiye kadar birçok gelin adayının mutluluklarına ortak olduk ve memnuniyetlerinizi kazandık. Sıradaki şanslı gelinimiz olmak isterseniz; hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İncirliova/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!