• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ay Sanat Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Ay Sanat Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ay Sanat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ay Sanat Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün eşsiz miraslarından biri olan kına geceleri, düğünden önce sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için, harika bir fırsat niteliğinde oluyor. Bu özel gecenizi düzenlemek için, bir firma arıyorsanız; İzmir kına organizasyon firmaları arasında, Ay Sanat ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize unutulmayacak bir gece imkanı sunuyoruz! Siz normal hayat seyrinize devam ederken biz de bir yandan sizin için harika bir kına gecesi organize ediyoruz.

Sizin yerinize tüm detayları düşündüğümüz kına geceniz için öncelikle, ne hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekan hakkında bilgi aldıktan sonra, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için de çalışmalarımıza başlıyoruz.

O gün geldiğinde, erkenden mekana gidiyoruz ve öncelikle, masa ve sandalyeleri, davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Ardından, sizin için seçtiğimiz kına tahtını ve nedime minderlerini, mekanın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Masalara yerleştirdiğimiz, konsepte uygun aksesuarlarla birlikte, kına gecenize yakışır bir ortam hazırlıyoruz. Gece boyu eğlencenin hız kesmemesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini de kurduktan sonra, üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu girişe yerleştiriyoruz ve hazırlıklarımız tamamlanmış oluyor.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyor ve tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Sonrasında ise siz, nedimelerimizle birlikte, uyumlu bir dans gösterisi eşliğinde, misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz. Bu görsel şölenden sonra, kına merasiminize geçiyoruz. Bunun için, yakın arkadaşlarınıza kaftanlar ve mumlar dağıtıyoruz. Bu uyumlu atmosferde kına töreniniz bittikten sonra, hüzünlü havayı hemen dağıtmak için, eğlenceli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına geceniz sona erdiğinde misafirlerinize, kuru kına ve küçük hediyelik ikramlarında bulunuyoruz.

Siz değerli çiftlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz; kına organizasyon fiyat bilgisini edinmek ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    350/1 Sok. No:8 D:17 Konak/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.