İmza Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

İmza Kına Organizasyon Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    7.500-10.000 TL

İmza Kına Organizasyon Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

İmza Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

İmza Kına Organizasyon Hakkında

Hayallerinizi gerçekleştirmek üzere çıktığınız bu yolda, size masal gibi bir gün yaşatmak için elimizdeki tüm imkânları kullanmaya hazırız. Peki muhteşem bir gün yaşamaya siz hazır mısınız?
Geleneklere çok önem veriyor hem de kına gecenizi kendi tarzınıza uygun bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü İmza Kına Organizasyon ekibi olarak, farklı kültürlerden esinlenerek hazırladığımız Osmanlı, Hint ve modern konseptlerle kına gecenize renk katacağımıza inanıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tüm detaylarla yakından ilgileniyor, beklentilerinizi üzerinde bir hizmet verebilmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Kına gecenizi yapacağınız mekânı seçtiğiniz konsepte uygun olarak özenle hazırlıyoruz. Bu değerli gecelerin sembolü hâline gelen kına tahtı, bindallı ve kaftan ihtiyaçlarınızı da bizden temin edebiliyorsunuz. Üstelik birden fazla renk ve model seçeneklerimizin olduğunu da belirtelim.

Düğünden önce stres atacağınız kına gecenizde eğlenceye doyacaksınız! Neden mi? Çünkü dans ekibimiz bu özel geceye özel birbirinden güzel dans gösterileri hazırladı. Eğer son zamanların trendlerine uymak isterseniz; dans ekibimizle birlikte sahneye çıkış koreografisi hazırlayıp davetlilerinizin karşısına öyle çıkabilirsiniz.

Kına gecenizin kusursuz geçmesine olanak sağlayacak müzik seçimlerimiz eşliğinde gerek kına merasiminde gerekse gecenin ilerleyen saatlerinde hüznü ve eğlenceyi bir arada yaşayacaksınız. Üstelik talep ederseniz profesyonel orkestra ve müzisyen de temin edebiliyoruz.

Kına ve bekârlığa veda organizasyonu dışında düğün ve nişan organizasyonlarınız için de hizmet verebiliyoruz. İsteklerinizi dikkate alarak organize edeceğimiz davetlerinizde başka firma aramaya gerek kalmadan her ihtiyacınızı bizden temin edebileceksiniz. Daha fazla hizmet ve olanağımız hakkında konuşmak için sizi ofisimize davet ediyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyor, İzmir kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.