• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Tanem Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Tanem Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tanem Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Tanem Kına Organizasyon Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir özel günlerin kusursuz bir şekilde mükemmel organizasyonlara sahip olabilmesi için çalışıyoruz. Tanem Kına Organizasyon ismi ile verdiğimiz hizmetlerimizde ilk önce müşteri memnuniyeti ve kaliteye önem veriyoruz. Etkinlikler anlamında birkaç farklı alanda hizmet versek de özellikle ilgilendiğimiz ve profesyonel olarak düzenlediğimiz günler kına geceleri. Düğünden önceki son büyük gecede kendini sultanlar veya prensesler gibi hissetmek isteyen gelinlerimiz için elimizden geleni yapıyoruz. Onları çok seviyor ve her istekleri ile ilgileniyor olmamız sayesinde İzmir Buca kına organizasyon firmaları arasında farkımızı ortaya koyuyoruz.

Kına geceleri çok uzun yıllardır gerçekleştirilen geleneksel bir ritüel olduğu için şimdiye dek büyüyerek ve artarak devasa bir âdet haline gelmiş. Biz de bunu modern bir çizgide en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Türkiye çapında sürekli yenilenen ve güncellenen seremonileri takip ederek yenilikleri bünyemize kazandırıyoruz. Gelinlerimiz hep en güzeline layık olduğu için gereken tüm teknik malzemeleri ve dekoratif aksesuarları temin ediyoruz.

Her bütçeye ve zevke hitap edebilen kına paketleri hazırlıyoruz ve görüşme sırasında çiftlerimize bunları sunuyoruz. Dönem dönem değişkenlik gösterse de içerikleri genel olarak şu gibi detaylara sahip oluyor; Bindallı modelleri, kına tahtı ve minderi, kına tepsisi, kına sepeti, mumlar, konuklara lokum ve gülsuyu ikramı, damada fes ve yelek, nedimeler ve dans şovları, arkadaşlara kaftan, kuru kına, yer volkanı, testi şovu, rengarenk dansı, kına yakma töreni ve daha sayamadığımız pek çok seçenek. Üstelik bunlara mekanı süsleme ve kına gecesine uygun konsepte dönüştürme gibi detaylar da eklenince a’dan z’ye planlanmış mükemmel bir organizasyon ortaya çıkıyor.

Tüm bu sebeplerden dolayı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki kına gecesi organizasyonu Buca’da Tanem’den sorulur. Dilerseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşın ve fiyat teklifi alın!

İletişim

  • Adres::

    1081 Sokak No:2 Daire:7 Gaziler Mahallesi Buca

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.