Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İzmir

Nazlı Wedding Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nazlı Wedding Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Nazlı Wedding Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nazlı Wedding Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Nazlı Wedding Organizasyon Hakkında

Hayatınızın geri kalanını sevdiğiniz kişi ile geçirmeye hazırlandığınız bu dönemde pek çok şey ile ilgilenmeniz gerektiğini biliyoruz. Kına gecenizin organizasyonunu Nazlı Wedding Organizasyon’a bırakın ve omuzlarınızdan bir yük eksilmiş olsun.

Uzun yıllardan beri düzenlediğimiz kına gecesi, söz ve nişan gibi etkinliklerden sonra çiftlerimizin yüzündeki memnuniyeti görmek bizi mutlu ediyor. Bu memnuniyet sayesinde düzenleyeceğimiz bir sonraki organizasyon için motivasyon kazanıyoruz. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızın hayata geçirildiğinden emin olmak için oldukça titiz çalışıyor.

Kına gecenizi planlama sürecinde bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren organizasyon sorumlumuz sizinle ilgileniyor. Tüm istek ve hayallerinizi organizasyon sorumlumuza iletin biz de hayata geçirelim! İzmir kına organizasyon şirketleri arasında bizi iyi bir konuma getiren de bu anlayışımız. Kına geceleri bildiğiniz gibi pek çok farklı konseptte düzenlenebilen etkinlikler. Bu konseptler arasından kendinize en uygun olanı tercih edebileceğiniz gibi sizin için özel olarak tasarlayacağımız bir geceyi de seçebilirsiniz. Hazır konseptler arasında Prenses, Osmanlı, Roman ve Hint konsepti gibi eğlenceli temalar var. Ancak bunları tercih etmeyip kendinize özel bir gece isterseniz bunu da hayata geçirebiliriz. Konuklarınızı karşılayabileceğini bir karşılama masasıyla başlayan bu tasarımlarda gecenin en görkemli görüntülerinden birini oluşturacak kına tahtı ve cibinliği de isteklerinize göre süsleniyor. Kına gecenizi düzenleyeceğiniz ortamın müsait olması durumunda volkan ve konfeti şov da sizi bekliyor. Eğlencenin dozunu biraz daha arttırmak için ise özel DJ eşliğinde sevdiğiniz şarkıları çalabiliriz.

Değerli misafirleriniz ile eğlenerek geçireceğiniz bu keyifli kına gecesi organizasyonunu Nazlı Wedding Organizasyon ile hayata geçirmek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Konak, 909. Sk., 35250 Konak/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Nazlı Wedding Organizasyon Yol Haritası

Nazlı Wedding Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Aybike & Ferdi

Düğün Tarihi: 21.08.2016

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Düğün, nişan, kına tüm özel günlerimde yanımdaydılar. İnanılmaz ilgili, içten, samimi ve yardımcılar. İşlerini de çok severek yapıyorlar. Bu organizasyona gerçekten bayılıyorum ❤️ Gerçekten çok memnun kaldığım için herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. İyi ki sizi tercih etmişim Nazlı... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.