Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İzmir

Gelin Çiçeğim Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gelin Çiçeğim Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Gelin Çiçeğim Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gelin Çiçeğim Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Gelin Çiçeğim Organizasyon Hakkında

İzmir’de Gelin Çiçeğim Organizasyon ismiyle uzun yıllardır başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Sevdiklerinizle birlikte kutlayabileceğiniz organizasyonlar için özel konsept ve içerikler oluşturuyoruz. Günümüzde organizasyon firmalarının en çok tercih edildiği alanlardan biri olan kına geceleri için biz de Buca’da Çiçeğim Organizasyon’un profesyonel ekibi olarak size hizmet veriyoruz. İşinde uzman kadromuzla yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeleri size içerik üretirken de ustalıkla kullanacağımıza emin olabilirsiniz.

Peki biz kına eğlenceleriniz için nasıl hizmetler sunuyoruz?

Öncelikle kına merasiminiz olmadan önce sizinle tanışıyor ve nasıl bir eğlence istediğiniz konusunda net konuşmalar yapıyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan bazı örnekler göstererek, organizasyon paketlerimizin içeriği hakkında yardımcı oluyoruz. Kına merasiminizin yapılacağı mekanı inceleyerek hangi alana nasıl bir aksesuar koyabiliriz planlıyor ve uyguluyoruz. Kına gecelerinin en vazgeçilmezi şüphesiz ihtişamlı kına tahtlarıdır. Zevkinize uygun bir kına tahtı seçtikten sonra minderler, puflarla kına köşenizi oluşturuyoruz. Kına geceniz boyunca başarılı bir orkestra eşliğinde kına müzikleri çalmasını sağlıyoruz. Tef, davul, taç, el mumları ve eğlenceli konuşma balonlarıyla görsel anlamda etkileyici bir ambiyans oluşturuyoruz. Yer volkanı, konfeti, testi ve renkli kemer oyunlarıyla kına töreninizi adeta bir şova dönüştürüyoruz. Kına kıyafetlerinizi unuttuğumuzu sanmayın. Bindallı, yelek, fes, damat omuz örtüsü, kına yakma esnasında kullanacağınız örtü ve eldivenleri de size sağlayarak eksiksiz bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz. Eğlenceniz başladığı andan bittiği zaman dilimine kadar nedime kızlarımız sizinle özel olarak ilgilenecek. Amacımızın her şeyin gönlünüzce olacağı bir süreç yaşamanız ve en az stres duygusuyla güzel saatler geçirmenizi sağlamak olduğunu bilmenizi isteriz. Siz de Gelin Çiçeğim 35 Organizasyon hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Buca/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.