• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hayal Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Hayal Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hayal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Hayal Organizasyon Hakkında

İzmir’de unutulmaz bir kına eğlencesi organize etmek isterseniz sizi Hayal Organizasyon’a bekliyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, söz ve doğum günü partisi gibi etkinliklerin herkes için ayrı bir anlam taşıdığının farkındayız. Yıllardır profesyonel bir ekiple özel etkinlikleriniz için size hizmet seviyoruz.

Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalleriniz hakkında detaylı bir şekilde konuşuyoruz. Tüm isteklerinizi tek tek not alıyoruz. Daha öne yapmış olduğumuz çalışmaları ve elimizde bulunan aksesuar malzemelerini size gösteriyoruz. Görsel anlamda aklınızda bir fikir oluşmasını istiyoruz. Kına eğlenceleri denilince çoğu kişinin aklına kına tahtı, tüylü tefler, çiçek aranjmanları, ihtişamlı vazolar, davullar ve tüller geldiğine eminiz. Aklınıza gelen ne kadar kına eğlencesi aksesuarı varsa hepsini size sağlıyoruz. Özel davetleriniz için ne tür istekleriniz varsa hepsini yerine getiriyoruz.

Kına eğlencenizin günü geldiğinde konuklarınızı güler yüzlü bir şekilde sargılıyoruz. Misafirlerinizi masalarına yönlendirerek renkli dans gösterileriyle eğlencenizi başlatıyoruz. Tefler ve davul şovlar eşliğinde unutulmaz bir eğlence yaşamanızı sağlıyoruz. Kına merasiminize eşlik eden kına müziklerimizle organizasyon firmamızda konseptinize uygun bir içerik bulacağınıza emin olabilirsiniz. Firma ismimizden de anlaşılacağı gibi hayalini kurduğunuz her şeyi gerçeğe dönüştürmek için uğraşıyoruz. İzmir organizasyon firmaları arasında ismimizi duyurmak ve başarı dolu hizmetler sunmak istiyoruz. Hayal Organizasyon çatısı altında sadece kına hizmeti veriyor olsak da nişan, doğum günü ve düğün gibi organizasyonları güzelleştirmek için çalışan bir başka ekibimiz olduğunu belirtmek isteriz.

Siz de sunduğumuz hizmetlerin avantajlarından yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şeyin Hayal Organizasyon’a ulaşmak olduğunu bilmelisiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İzmir/Konak

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.