Mila Davet & Organizasyon

E-posta Gönder

  • Bergama, İzmir.

Ekiple Tanışın

Mila Davet & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Mila Davet & Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mila Davet & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Mila Davet & Organizasyon Hakkında

Günümüzde farklı konseptlerle yapılan kına geceleri, düğünden önce hem stres atmak isteyen gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor. Hal böyle olunca biz de ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üreterek yanınızda olmak istedik ve Mila Davet ismiyle hizmet vermeye başladık. Şimdiye kadar birçok kına gecesi organize ettik, birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı yakaladık. Her birine özgün konseptler hazırladık, beraber planlamalar yaptık ve bu süreçte bolca eğlendik. Şimdi de sizin hayallerinize dokunalım, verdiğimiz profesyonel hizmetlerle kusursuz bir gece yaşamanıza olanak sağlayalım istiyoruz. Eğer siz de henüz bir firmayla anlaşmadıysanız bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

İzmir kına organizasyon firması olsak da çevre illerdeki gelin adaylarımıza da yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bunu yapma amacımız hem detaylı bir planlama yapmak hem de sizi daha yakından tanımak istememiz. Zevkinize hitap edecek birçok kına konseptimiz var. Bunların arasından seçim yaptıktan sonra hazırlıklara başlıyoruz. Arkadaşlarınıza vereceğimiz taç, kaftan, el mumu gibi aksesuarları size gösteriyor, mekan süslemesinin içeriğine karar veriyoruz. Daha sonra vücudunuza uygun özel tasarım bindallılarımızdan tercih yapıyorsunuz. Daha sonra birbirinden güzel kına tahtlarımızı beğeninize sunuyoruz. Kına gecenizin akış planını da hazırladıktan sonra bütçe oluşturup görüşmemizi sonlandırıyoruz.

Kına gecenizi yapacağınız tarih gelip çattığında size ve konuklarınıza muhteşem bir eğlence yaşatıyoruz. Kına konseptinize göre özel kostüm giyen nedime kızlarımızla önceden hazırladığınız dans koreografisi ile sahneye çıktığınızda kına geceniz başlıyor. Daha sonra sırasıyla kına testi kırma oyunu, kına yakma merasimi ve rengarenk kemer şovuyla geceniz devam ediyor.

Tabii daha sayamadığımız birçok hizmet ve olanağımız bulunuyor ama dilerseniz bu ayrıntıları yüz yüze görüşelim. Bizimle hemen iletişime geçmek ve İzmir kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Maltepe, Boblingen Cd. No:52, 35700, 35700 Bergama/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.