Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Yalova Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Merkez Stil Kına Evi

7.500-10.000 TL

Çiftlikköy Bulut Organizasyon

5.000 TL'den az

Merkez KN Organizasyon

5.000 TL'den az

Merkez Bir Etkinlik Organizasyon

5.000 TL'den az

Çiftlikköy Ecem Menteş Events

5.000-7.500 TL

Merkez Dora Organizasyon

7.500-10.000 TL

Merkez Betül Organizasyon

7.500-10.000 TL

Merkez Göksu Organizasyon

5.000 TL'den az

Merkez Duru Kaftan Kına Organizasyon

5.000 TL'den az

Merkez Demix Organizasyon

5.000 TL'den az

Merkez Jade Organizasyon

5.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Kına Organizasyon

Yalovalı gelin adayları da diğer illerde olduğu gibi kına organizasyonunu önemsiyor. Bunun için kınalarını A’dan Z’ye kadar her detayıyla planlayacak olan organizasyon firmalarıyla anlaşıyorlar.

Yalova kına organizasyon firmaları, kişilere birçok konsept seçeneği sunuyor. Rengarenk bir kına gecesi düzenleyebilecekleri gibi yöresel dokunuşlardan kopmayan, ihtişamlı bir organizasyon da yapabiliyorlar.

Kına organizasyon firmaları size aynı zamanda kiralama hizmeti de sunuyor. Anlaştığınız salonda eksiklikler varsa bu firmalardan temin edebiliyorsunuz.

Yalova’daki firmalar öncelikle konseptinizi belirliyor. Sonrasında ona uygun olarak size kaftan, bindallı, Hint kıyafeti gibi kostümler sunuyorlar. Bünyelerinde nedimeler oluyor. 2 veya 4 nedime seçebiliyorsunuz. Nedimeler, sizin konseptinize uygun kostümler tercih ediyorlar.

Kına tahtınız firma tarafından getiriliyor. Bu kına tahtı; tüllerle, çiçeklerle süslenmiş oluyor. Önünde de yakın arkadaşlarınız ve nedimeleriniz için minderler bulunuyor.

Yalova kına organizasyon firmaları, gelin adayları için dans şovları da hazırlıyor. Nedimelerin sunduğu bu dans gösterilerine gelini de dahil ediyorlar.

Firmalar; kutu kına, mendil, tef, Shakira kemeri gibi aksesuarları da size sunuyor. Bunların sergileneceği özel bir masa hazırlıyorlar.

Kına organizasyonunuz için olmazsa olmazlardan biri de DJ! Konseptinize uygun, yeri gelince ağlatacak yeri gelince eğlendirecek müzikleri çalması için organizasyon firmaları paket dahilinde DJ hizmeti de sunuyor.

Yalova organizasyon firmalarının dikkat çekici gösterilerinden biri de davul şovları oluyor. Led ışıklı veya tüllerle süslenmiş davullar eşliğinde mekana giriş yapma imkanı buluyorsunuz.

Yalova Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları

Kına organizasyon firmaları, kişilere birbirinden farklı paketler sunuyor. Bu paketler standart, orta ve lüks gibi farklı şekillerde kategorize ediliyor.

Paketlerdeki nedime, hediyelik, aksesuar sayısı ve ürünlerin ihtişamı arttıkça; fiyatlar da aynı oranda yükseliyor.

Yalova kına organizasyon firmalarının paketlerini satın almak yerine, belirli bazı hizmetleri almayı da talep edebiliyorsunuz. Mesela sadece nedime talebinde bulunabilirsiniz. O zaman da fiyatlandırmalar hizmet başına yapılıyor.

Gelin adayları, kına gecelerini çoğunlukla cuma veya cumartesi günleri yapmayı tercih edebiliyor. Tabii yaz döneminde kına yapmayı tercih edenlerin sayısı da fazla oluyor. O nedenle kış döneminde ve haftanın ilk günlerinde yapılan organizasyonların fiyatları daha uygun oluyor. Bu dönemlerde firmalar kampanyalar sunabiliyor.

Yemekli bir kına gecesi yapmak isterseniz, o zaman işin içine kişi başı fiyatlar giriyor. Seçeceğiniz menüye göre size bir fiyat çıkarılıyor. Davetli sayınızla bu fiyatı çarparak ortaya toplam tutarı çıkarıyorsunuz.

Yalova Bekarlığa Veda Organizasyon

Yalova’da bekarlığa veda partisi için bir mekanla anlaştınız diyelim. Bu bir kafe, bar veya restoran olabilir. Gelinlerin kadın arkadaşlarıyla, damatların da erkek erkeğe doyasıya eğleneceği bu etkinliği riske atmak doğru olmaz. En garantisi bir organizasyon firmasıyla anlaşmak!

Bekarlığa veda partiniz için bir organizasyon firmasıyla anlaşırsanız, işe mekanınızı keşfetmekle başlıyorlar. Sonrasında bu mekana uygun olabilecek konseptleri size sunuyorlar.

Seçtiğiniz konsept doğrultusunda mekan süslemeleri için aksesuarlar ve renkler seçiliyor. Bekarlığa veda partinizde nasıl müzikler çalmasını istiyorsanız, DJ tarafından ona göre bir çalma listesi oluşturuluyor.

Yalova bekarlığa veda organizasyonu yapan firmalar; konuşma balonları, gelin kemeri, nedime taçları gibi aksesuarları da temin ediyorlar. Böylece gecenize daha da renk gelmiş oluyor.

Bekarlığa veda partisi yapıp pasta kesmemek olmaz! Anlaştığınız firma, size özel bir pasta hazırlatıp, organizasyon saatinizde mekana getiriyor.

Firmaların fiyatlandırmaları ise kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Yalova organizasyon firmalarından talep edeceğiniz canlı müzik, karaoke, konuşma balonları, rengarenk fotoğraf aksesuarları, yemekli ve içecekli menüler, dansöz/zenne, mekan süsleme gibi hizmetlerin hepsinin ayrı olarak fiyatları çıkarılıp; toplam rakama ulaşılıyor.

Yalova’da kına ve bekarlığa veda partisi yapmak isteyenlerin mutlaka organizasyon firmalarıyla görüşmesini öneriyoruz. Bir profesyonelin elinin değdiği işler her zaman farklı oluyor!

Tüm İlçeler Kına Organizasyonları

Tüm Şehirler Kına Organizasyonları