Günay Organizasyon Ve Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Günay Organizasyon Ve Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Günay Organizasyon Ve Fotoğrafçılık Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Günay Organizasyon Ve Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Günay Organizasyon Ve Fotoğrafçılık Hakkında

Evliliğin olmazsa olmazı kına gecenizin profesyonel bir şekilde planlanmasını istemez misiniz? Merak etmeyin! Biz Günay Organizasyon olarak, isteklerinizi yerine getirerek size muhteşem bir gün yaşatmak için buradayız! Uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimizden şimdiye kadar birçok gelin adayı ile çalışma fırsatı bulduk. Onların heyecanını paylaştık, ihtiyaçlarına çözümler ürettik ve gece sonunda memnuniyet geri dönüşleri aldık. Gelin adaylarımızın yüzünde gördüğümüz tebessüm işimizi daha da severek yapmamızı sağladı. Şimdi de siz değerli gelin adayımızın hayallerine dokunmak istiyoruz. Gelin birlikte şölen tadında geçecek bir kına gecesi planlayalım!

Peki İzmir kına organizasyon ekibi olarak süreci nasıl yönetiyoruz?

Öncelikle form üzerinden bizimle iletişime geçiyorsunuz. Size hızlıca geri dönüş yapıyoruz ve hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bizden ne istediğinizi, nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi ve kına mekanınızın fiziki özelliklerini değerlendiriyoruz. Daha sonra hazırladığımız kına paketi hakkında bilgi veriyoruz. Bütçe de oluşturduktan sonra kına gecesinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Kına paketimizin içeriği şu şekilde;

Farklı renk alternatifleri bulunan kuş kafesi kına tahtı, 2 adet anne koltuğu, 4 adet nedime minderi, gelin için; kaftan, başlık, kemer ve kolye, gelinin arkadaşları için; 8 adet kaftan ve 8 adet süslü tef. Bunlara ek olarak; kına tepsisi, hediyelik sepeti, gelin ve damat örtüsü, 2 adet el gülü, 30 adet; nedime tacı, el mumu, rengarenk şal, halay mendili. Misafirlerinize dağıtılacak 100 adet kınayı da bizden temin edebiliyorsunuz. Ayrıca pakette isme özel olarak hazırladığımız hatıra panosu da bulunuyor.

Daha fazla bilgi almak ve İzmir kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizlere ulaşın ve kına gecenizde hiçbir ayrıntıyı düşünmeden gönlünüzce eğlenin! Aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulacağınız ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formu sayfanın sağ üst köşesinde sizleri bekliyor.

İletişim

  • Adres:

    Arap Hasan, Gazeteci Hasan Tahsin Cd. 20 A, 35150 Karabağlar/İzmir, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Günay Organizasyon Ve Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.