Aktüel Organizasyon

E-posta Gönder

  • Çiğli, İzmir.

Ekiple Tanışın

Aktüel Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Aktüel Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Aktüel Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Aktüel Organizasyon Hakkında

Atalarımızdan bize miras kalan en önemli geleneklerden biri olan kına geceleri kültürümüzde çok önemli bir yer kaplıyor ve özel gecelerin baş tacı niteliği taşıyor. Haliyle bu gecelerde düzenlenen organizasyonlar bir hayli önemli oluyor. Bunun için de işini iyi yapan bir firmaya ihtiyacınız olduğunu biliyor ve bu noktada yanınızda olmak için çabalıyoruz.

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu günün anlamlı ve özel olması için elimizden geleni yapıyoruz. İzmir organizasyon firmaları arasında adını duyurmuş olan Aktüel, sizin istekleriniz doğrultusunda pek çok hizmeti sunuyor. Hazırlıklarınızı tamamladınız ve kına gecesi mekanınıza giriş yaptınız. Üzerinde adınızın yazılı olduğu bir “Hoş geldin Panosu” ile misafirlerinizi karşılıyoruz. Burada bolca fotoğraf çekilebiliyorlar. Ayrıca lokum ve gül suyu ikramımızla misafirleriniz, özel geceniz için tatlı bir başlangıç yapıyorlar. Ardından gerçekleşen dans şovlarımız ise konuklarınıza eşsiz bir görsel şölen yaşatıyor. Bunun yanında kınanız yakılırken siz ve arkadaşlarınız için gecenin temasına uygun bindallılar veriliyor. Sonrasında ise geçmişten bu güne süregelen geleneklerden biri olan testi kırma ve şeker kırma seramonisi gerçekleşiyor. Çeşitli paketler ile bu imkanları zenginleştirmemiz mümkün.

Kına gecesinin yanında son yıllarda popüler olan gelin ve yakın arkadaşlarının bir arada olduğu bekarlığa veda organizasyonları da düzenliyoruz. Üzerinde “bride” yazan gelin sabahlığı ve gelinin arkadaşları için “bridesmates” sabahlıklarını da temin ediyoruz. Ayrıca bekarlığa vedanız için gerekli olan aksesuarları sizin istediniz doğrultusunda planlıyoruz. Böylelikle muhteşem fotoğraflar çekilebiliyorsunuz. Bunun yanında unutulmaz anılar biriktiriyorsunuz.

Kına geceniz ve bekarlığa vedanız için gerekli olan her şey Aktüel Organizasyon tarafından karşılanıyor ve size bu muhteşem gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Bizimle iletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli oluyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.