• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Esse Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Esse Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Esse Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Esse Kına Organizasyon Hakkında

Müthiş bir eğlence için ev sahipliğinizi yapacak kına gecesi mekânını seçtiniz ve geriye sadece organizasyon firmanızı bulmak kaldıysa, Esse Kına Organizasyon olarak ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretmekten mutluluk duyacağız. Tamamen içinize sinen bir organizasyon süreci geçirmenizi sağlayan ekibimiz ve kaliteden ödün vermeyen çalışma disiplinimizle bu değerli gününüzü bir peri masalına dönüştürmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Neler yapıyoruz?

Öncelikle sizi daha yakından tanıyabilmek için bir ön görüşme yapıyor, istek ve beklentilerinizle yakından ilgileniyoruz. Daha sonra organizasyon günü davetlilerinizi müzik eşliğinde kapıda karşılıyor, yerlerine kadar eşlik ediyoruz.

Ön görüşmede belirlediğiniz kına konseptine göre mekânınızı özenle süslüyor, yine konseptte uygun masa ve sandalye giydirmelerimizle mekânınızda hoş görünüm sağlıyoruz.

İster satın alabileceğiniz isterseniz de kiralayabileceğiniz fiziğinize ve tarzınıza uygun bindallı ve kaftan modellerimiz mevcut. Bu el emeği, özel tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Yine konseptinize göre dilediğinizi seçebileceğiniz gösterişli kına tahtlarımız ve aksesuarlarımız bulunuyor. Seçtiğiniz tahtı kına mekânınızın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Kına merasiminizi rahatlıkla yerine getireceğiniz bu alana kına tahtıyla uyumlu birbirinden güzel aksesuarlar koymayı da ihmal etmiyoruz.

İzmir kına malzemeleri ve diğer ihtiyaçlarınız için alternatif fikirler üretmek için buradayız. Düğünden önce stres atacağınız bu değerli gecede, her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyor; bu süreçte sahip olduğumuz tecrübeyi de kullanmayı ihmal etmiyoruz. Eğer kına gecenizi profesyonel bir ekibin yönetmesini istiyorsanız, hemen bizimle iletişim geçin! Peki nasıl?

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve uygun fiyat seçeneklerimizi öğrenmek için yapmanız gerek şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Kusursuz bir kına gecesi yaşamak isteyen tüm gelin adaylarımızı bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.