Semra Davet ve Kına Organizasyonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Semra Davet ve Kına Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Semra Davet ve Kına Organizasyonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Semra Davet ve Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Semra Davet ve Kına Organizasyonu Hakkında

İzmir’de kına gecesi organizasyonunuzu en küçük detaylara bile özen göstererek düzenleyecek bir organizasyon firması mı arıyorsunuz?

O zaman Semra Davet ve Kına Organizasyonu olarak size iyi bir teklifimiz var! Hayal ettiğiniz konseptte değerli misafirleriniz ile unutulmaz bir gecede eğlencenin keyfini çıkaracağınız ortamlar yaratıyoruz. İzmir kına organizasyon firmaları arasında saygın bir konuma gelmemizde en büyük pay ise yaratıcı ve güler yüzlü ekibimize ait. Organizasyon sorumlumuzun da dahil olduğu bu ekip tüm isteklerinizi yerine getirmek için titizlikle çalışıyor.

Peki ne gibi hizmetleri sizinle buluşturuyoruz?

Kına mekânınızı seçtikten sonra sizinle beraber mekânı görmeye gidiyoruz. Orada istediğiniz konsept üzerinden tasarım fikirlerimizi oluşturuyoruz. İçinize en çok sinen fikirlerimizi hayata geçirmek adına gerekli çalışmaları yaparken yaratıcı fikirlerle istediğiniz görünümü oluşturabiliriz. Genelde kına gecelerinde en çok tercih edilen renk kırmızı oluyor. Biz de kırmızı renk ağırlıklı, geleneksel bir görünüme sahip pek çok düğün organize ettik. Bu gelenekselliğe canlı bir hava katmak için masa ve sandalyeler üzerinde farklı renklerde örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. En şık tasarımlarımızı ise kına tahtı ve cibinliği gibi gecenin en duygusal anlarının yaşanacağı alanda yapıyoruz. Genellikle renkli ve işlemeli tüllerle süslediğimiz bu alanlarda kişisel izler taşıyan aksesuarlar da kullanıyoruz. Bu sayede ortamdaki havayı daha size özel bir hale getirme imkânına sahip oluyoruz. Kına takımı, kına ekibi, kına sehpası ve davul show gibi pek çok farklı imkân da bu gecede sizi bekliyor!

Hayatınızın en özel gecelerinden birini yaşayacağınız davetinizi Semra Davet ve Kına Organizasyonu ayrıcalığı ile düzenlemek ve İzmir kına organizasyon fiyatları arasında en uygunlarını almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kurt Mh.Tahtakale cd NO 51 Tire, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Semra Davet ve Kına Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.