• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sevimli Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Sevimli Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sevimli Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Sevimli Organizasyon Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına geceleri için hem geleneksel hem de modern motiflerin bir arada olduğu birbirinden farklı konseptimizle özgün içerikler oluşturuyoruz. İzmir kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Sevimli Kına Organizasyon ekibi olarak her zaman kaliteli bir hizmet sunmayı kendimize ilke ediniyoruz.

İşinde profesyonel, dinamik ve güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Kına eğlenceniz öncesi sizinle tanışarak her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşuyoruz. İsteklerinizin neler olduğunu öğreniyor ve o doğrultuda yardımcı oluyoruz. Taleplerinizi tek tek not alarak isteklerinize uygun bir içerik planlaması yapıyoruz. Kına eğlencenizin yapılacağı mekânı da inceleyerek hangi alana nasıl bir dekor koyulabilir diye özenle inceliyoruz. Birbirinden güzel ve farklı renklere sahip taht ve kaftan seçeneklerimizle beğendiğiniz bir modeli Sevimli Organizasyon’dan kiralayabilirsiniz.

Kına eğlencenizde tahtı mekânın en göz alıcı kısmına konumlandırıyoruz. Altın sarısı işlemelere sahip kına tahtımızı tül cibinlikle sarıyoruz. Pullu yastıkları da üzerine koyarak hem şık bir görüntü olmasını hem de rahat etmenizi sağlıyoruz. Nedime minderlerini ise tahtın etrafına sererek hoş bir alan yaratıyoruz. Kına yakma alanımızın tam orta kısmına ise kına sehpası yerleştirerek kına töreninize görsel anlamda hazırlık yapıyoruz. Çiçek aranjmanları, mumlar, volkan şovları, kırmızı halılar ve tüylerle hoş bir ambiyans yaratıyoruz. Kına gecenizde sevdiklerinizle birlikte eğlenebileceğiniz komik yazıların yazılı olduğu kartları da davetli masalarına dağıtıyoruz. Renkli kuşak oyunuyla sevdiklerinizle birlikte dans ederken eğlenebileceğiniz saatler yaşamanızı istiyoruz. Kaftan modelli bir vazo içerisinde tüylü kalemlerle sevdiklerinizin sizin için bir anı defteri oluşturmasını istiyoruz.

Sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İzmir/Konak

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.