İzmir Vip İmalat Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İzmir Vip İmalat Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

İzmir Vip İmalat Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İzmir Vip İmalat Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

İzmir Vip İmalat Organizasyon Hakkında

10 yıldır hayatınızın en önemli anlarında yanınızdayız. Düğün gününüze ışıltı katmak, kına gecenizde eğlenceyi üst seviyeye çıkarmak, çocuğunuzun sünnet düğününde dilediğiniz geceyi size yaşatmak için çalışıyoruz. Önemli olan düşlediğiniz özel günün nasıl olduğu. Her bütçeye uygun seçenekler oluşturarak, en özel gününüzü hayal ettiğiniz detaylarla donatıyoruz.

İzmir nişan düğün organizasyonları için sağladığımız hizmetlere bakmadan geçmeyin. Kına gecenizde, davul showla giriş yapabilir, hayal ettiğiniz kına gecesi müzikleriyle eğlenceyi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Bekarlığa vedanızı geleneksel gelin hamamıyla değerli hatıralara dönüştürmeye ne dersiniz? Bekarlığa veda partinizde süslemelerden başlayarak her ayrıntıyı düşünüyor, isteklerinize en uygun düzenlemeleri yapıyoruz. Belki de hayal kına geceniz veya bekarlığa veda konseptiniz hint temasında Hint müzikleri eşliğinde dans gösterileri yaparak davetlilerinize görsel bir şölen hazırlayabiliriz. Hint kınası yaptırmak için sıraya giren misafirleriniz ile beraber unutulmaz bir geceye imza atmış olacaksınız. Zenne ve oryantal ekibiyle beraber, eğlencenizi ikiye katlayacaksınız.

Kına ile ilgili her türlü gereksinimi evlenecek olan çiftlere sağlıyoruz. Kına takımından başlayarak kına mumuna kadar kına töreniniz ile ilgili her türlü detayı güzelleştirmek için VIP organizasyon olarak hem imalat yapıyor hem de kına ve bekarlığa veda için gerekli olan her türlü ürün hizmetinde kiralama seçeneğimizde bulunuyor. İzmir düğün organizasyon malzemelerini sizlere temin ediyoruz.

Sevdiklerinizle beraber uzun ve güzel bir hayat diliyorsunuz o gece dilediğiniz belli. Dilek fenerinizle beraber o gecede gökyüzünde en güzel duygularınıza şahit oluyoruz. Unutulmaz geceniz için hala formu doldurmadınız mı?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.