Peri Masalı Organizasyon

E-posta Gönder

  • Ödemiş, İzmir.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

Peri Masalı Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Peri Masalı Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Peri Masalı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Peri Masalı Organizasyon Hakkında

Peri Masalı Organizasyon Ödemiş ailesi olarak yıllardır, siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor ve beklentilerinizi karşılıyoruz. Organizasyon sektöründe uzun yıllardır bulunuyoruz. Bu sayede fazlaca tecrübe edindik ve mükemmel işler çıkarmaya devam ediyoruz. Firma olarak; düğün, sünnet düğünü, bekarlığa veda partileri, doğum günü, nişan töreni ve kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. Etkinliklerinizi tamamen sizin seçimlerinize göre düzenliyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuz için bizimle çalışmak isterseniz size, unutulmaz bir kına gecesi yaşatacağımıza emin olabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek ve hoşça vakit geçirmek için doğru adrestesiniz. Düğününüzden önce, tatlı telaşınızı üzerinizden aymak için elimizden geleni yapıyoruz. Dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size bilgi verelim.

İlk olarak, nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi sizden öğreniyoruz. Buna göre de planımızı oluşturuyoruz. Belirlediğiniz mekana ve davetli sayınıza göre, masa ve sandalye düzeninizi ayarlıyoruz. Konuklarınızın en rahat edeceği şekilde bu düzenlemeyi yaptıktan sonra, süslemelere geçiyoruz. Kına gecenize uygun renkte masa ve sandalye örtüleri kullanıyoruz. Sonrasında ise, ışık ve ses sistemini, planımıza göre yerleştiriyoruz.

Misafirleriniz alana geldiklerinde onları, lokum ve gül suyu ikramı ile karşılayarak, tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Ardından, hoş bir müzik eşliğinde birbirleri ile sohbet etmeleri için mekana alıyoruz. Bu sırada siz de nedimelerimizle birlikte dans gösterisi için hazırlanıyorsunuz. En görkemli şekilde siz de salona giriş yapıyorsunuz. Dans ekibimizin yaptığı harika şovlarla, konuklarınıza görsel bir şölen yaşatıyoruz.

Kına gecenizde misafirlerinize ikramlarda bulunmak isterseniz; aşçılarımız tarafından hazırlanan özel lezzetler, davetlilerinize servis ediliyor ve bu güzel gecenin tadını çıkarmaya devam ediyorlar.

Peri Masalı Kına Organizasyon olarak; size sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurun!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.