Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İzmir

Zirve Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Zirve Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Zirve Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zirve Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Zirve Kına Organizasyon Hakkında

Eski zamanlardan beri yok olmadan ve değişmeden günümüze kadar gelen, Türk adet, gelenek ve göreneklerinin en önemli timsali olan kına geceleri, İzmir’de hak ettiği değeri görüyor! Zirve Kına Organizasyon olarak biz, geçmişten bağı koparmadan, günümüzün de moda ve teknoloji gelişimini kullanarak birbirinden güzel ve farklı kına organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Kına gecesi için ilk tercihiniz olan Zirve Kına Organizasyon’u biraz tanımak ister misiniz?

İzmir’de faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri unutulmaz kına gecelerine imza atma ve gelin adaylarının düşlerini gerçekleştirme hedefindeyiz. Bu hedeflerimizden bir an olsun şaşmadan, kendimizi sürekli geliştirerek hizmetlerimize devam ediyoruz. Çağa ayak uyduruyor, gelişen ve değişen trendlere uyum sağlıyoruz. Kullandığımız kına aksesuarlarını yeniliyor, konseptlerimizi geliştiriyoruz. Hal böyle olunca gelin adaylarımızın da farklı her taleplerini yerine getiriyor, memnuniyetlerini sağlıyoruz. İzmir kına organizasyon firmalarından işte bu özelliğimiz ile sıyrılıyor, sektörde adımızı uzun süredir duyuruyoruz.

Kına geceleri için oldukça önemli olan kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, bindallı, kaftan, kına mumu ve kına süslemesi gibi aksesuarları konseptinize uygun olacak şekilde temin ediyoruz. Aynı zamanda bu aksesuarlarımızı kiralama seçeneğimiz de bulunuyor. Eksiksiz bir hizmet alacak, tam da hayallerinizdeki geceyi yaşayacaksınız. Emin olabilirsiniz!

Zirve Kına Organizasyon bünyesinde çalışan ekibin son derece güler yüzlü ve deneyimli olduğunu belirtmek istiyoruz. Uzun zamandır gelin adaylarının en özel günlerine ev sahipliği yapan ve tecrübelerini kullanarak hep çok daha iyi bir ev sahipliği hedefleyen ekibimiz ile birlikte gelin adaylarının tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya hazırız.

Kına geceniz için profesyonel bir destek almak isteyen tüm gelin adaylarımızı Zirve Kına Organizasyon farkını yaşamaya davet ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    5714/1 Sokak No:184-A Karabağlar 35130 İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Zirve Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.