• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İzmir Kınalı Gelin Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

İzmir Kınalı Gelin Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İzmir Kınalı Gelin Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

İzmir Kınalı Gelin Hakkında

İzmir’de en eski Türk geleneklerinden biri olan kına törenlerinizi eğlenceli motiflerle süsleyerek unutulmaz hatıralar kazanmanızı sağlıyoruz. Gelenekselliği modern detaylarla harmanlıyor ve tam da hayalini kurduğunuz kına gecesini size yaşatıyoruz. Biz kim miyiz? İzmir Kınalı Gelin Organizasyon’uz.

Profesyonel, deneyimli, özgün içerikler üreten ama en önemlisi güler yüzlü bir ekibiz. Kına eğlenceniz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğiniz konusunda detaylı bir şekilde konuşuyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ediyor, pratik çözümler üreterek size yardımcı oluyor. Ne tür konseptlerden hoşlandığınızı ve kına gecenizde olmazsa olmaz dediğiniz tüm detayları tek tek not alıyoruz. Daha önce bizimle çalışan gelinlerimize sunduğumuz imkanlardan ve gösterdiğimiz performanstan bahsediyor size yol gösteriyoruz.

Kına gecelerinin elbette olmazsa olmazı gösterişli kına tahtları oluyor. Farklı renklere sahip tahtlarımızdan zevkinize uygun olan modeli seçerek kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz bir eğlenceye hazır olabilirsiniz. Tül perdeler ve çeşitli aksesuarla kına tahtınızın bulunduğu alanı özel bir şekilde süslüyoruz. Tüylü tefler ve davullarla gece boyunca dans etmenizi ve müziğin ritmine ayak uydurmanızı kolaylaştırıyoruz. Renkli kuşak oyunuyla sevdiklerinizle birlikte keyifli saatler yaşayabilirsiniz. Sadece bu kadar bir hizmet sunduğumuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Birbirinden güzel kaftan ve bindallılarımızla size kiralama hizmeti sunuyoruz. Nedime kızlarımızın kına geceniz boyunca sizinle ilgilenmesini ve ihtiyaçlarınızı karşılamalarını sağlıyoruz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu yani sizin için özel olarak tasarlanan karşılama panosu, tef ve misafirlerinize ikram edilen hediyelerimizle davetinize katılan herkesin hayranlık duyarak ayrılacağı bir kına törenini vaat ediyoruz.

Eğer siz de İzmir kına organizasyonu firmaları arasında yer alan İzmir Kınalı Gelin Organizasyon’a ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan bilgi formunu doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Balçova/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.