50 - 1000 Kişi
350 - 500 TL
100 - 350 Kişi
100 - 200 TL
100 - 450 Kişi
100 - 200 TL
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
50 - 75 Kişi
200 - 350 TL
50 - 75 Kişi
100 TL'den Az
50 - 75 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
100 - 450 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 - 200 TL
50 - 150 Kişi
100 TL'den Az
Alanya
Sky Bar
50 - 150 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 - 200 TL
100 - 350 Kişi
100 - 200 TL
100 - 450 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
50 - 150 Kişi
100 TL'den Az
Alanya
Papel
50 - 150 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
50 - 150 Kişi
100 TL'den Az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alanya Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Doğayla iç içe ve manzaralı organizasyon mekanlarında dillere destan bir kına gecesi yapmak çoğu gelinin hayali. Antalya’daki kına gecesi mekanları, gelinlerin hayal ettiği kusursuz organizasyonlar için çeşitli hizmetler sunuyor. Şehirdeki kına organizasyon mekanlarının birçoğu, Alanya’da bulunuyor. İlçedeki kına yerlerinde hem geleneksel hem de modern konseptli organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Size yalnızca opsiyonlar arasında seçim yapmak kalıyor!

İster müstakbel eşiniz ve dostlarınızla birlikte bolca eğlenebileceğiniz bir bekarlığa veda partisi isterseniz de örf ve adetlere uygun bir kına gecesi töreni organize edebilirsiniz. Alanya’da her iki seçenek için de birbirinden şahane mekanlar bulunuyor. İlçedeki kına organizasyon mekanları hem açık hem de kapalı davet alanlarında, sizin için gerekli olan birçok hizmeti sunabiliyor.

Antalya Alanya kına mekanlarının konumu, manzarası, hizmetleri ve olanakları; organizasyon yerlerinin fiyatları üzerinde etkili oluyor. Alanya kına gecesi mekanları, fiyat konusunda da çiftlerin yüzünü güldürüyor. İlçedeki kına organizasyon mekanları, çiftlerden uçuk rakamlar talep etmiyor. Antalyalı çiftlerin kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonları için davet mekanlarına yüksek ücretler ödemelerine gerek kalmıyor.

Alanya’da kına gecesi mekanlarının ortalama olarak 300-400 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. İlçede, konuk ağırlama kapasitesi ortalamanın üzerinde veya altında olan kına organizasyon mekanları da yer alıyor. Butik kına mekanları Alanya Güller Pınarı ve Çarşı Mahallesi’nde hizmet veriyor. 500 davetliye ev sahipliği yapabilen yüksek kapasiteli kına gecesi mekanları; Merkez, Çıplaklı ve Oba mahallelerinde konumlandırılıyor.

Alanya Kına Mekanlarının Hizmet İçeriği Zengin mi?

Kına gecesi organizasyonunuzu Alanya mekanlarında gerçekleştirmeye karar verdiyseniz, çok şanslı olduğunuzu söylemeliyiz. İlçedeki kına organizasyon mekanlarının geniş bir hizmet yelpazesi bulunuyor. Alanya mekanlarının standart kına paketlerinin içerisinde; fotoğraf, yemek, kokteyl, müzik ve dekorasyon gibi pek çok hizmet yer alıyor. Bu salonların büyük bir kısmında, otopark ve engelli girişi gibi imkanlar da oluyor.

Eğlenceye doyacağınız kına mekanları Alanya’da bulunuyor. Çiftlerin epey önem verdiği canlı müzik hizmetleri, ilçedeki kına organizasyon mekanlarının birçoğunda yer alıyor. Orkestra ve müzisyen sayesinde hem çiftler hem de konuklar hoşça vakit geçiriyor. Alanya bekarlığa veda mekanlarının büyük bir kısmında after party alanı oluyor. Kına mekanları; dansçı, DJ ve müzik grubu temin edebiliyor.

Alanya kına gecesi mekanlarında; yemekli, yemeksiz ve kokteylli opsiyonlar yer alıyor. Kına gecesi organizasyonları için çiftler, genellikle kokteylli seçeneklerde karar kılıyor. Alanya’daki kokteylli kına mekanlarında, konuklara nefis atıştırmalık ve ikramlıklar sunuluyor. İlçedeki organizasyon mekanlarının birçoğunda, ücretsiz kutlama pastası ve meşrubat ikramı oluyor. Yemekli menülerin içeriği, kına mekanlarına göre değişebiliyor.

Alanya’daki kına mekanlarının bir kısmı; vale, karşılama hostesi, nedime, kuaför, makyöz, çekim ekibi ve usta şeflerle çalışmayı tercih edebiliyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinin planlaması, organizasyon sorumlusu tarafından yapılıyor. Profesyonel kına ekibiyle birlikte çalışan, aksesuar temin eden ve konuklar için hediyelikler hazırlayan mekanlar; Antalyalı çiftlerin beğenisini kazanmayı başarıyor.

Alanya Kına Yerleri Nerede Hizmet Veriyor?

Alanya’da kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz birbirinden farklı mekan türleri bulunuyor. Antalyalı çiftlerin severek tercih ettiği kına gecesi mekanlarının başında, deniz kenarında konumlandırılan yerler geliyor. Masmavi deniz manzaralı kına gecesi mekanları; otellerde, kulüplerde ve davet alanlarında hizmet veriyor. Bu mekanlar, bekarlığa veda partileri için de epey ideal oluyor. Oteller, misafirleriniz için konaklama hizmeti sağlıyor.

Bar, kafe ve restoranlar hem bekarlığa veda partileri için hem de kına gecesi organizasyonları için hizmet veriyor. Alanya’da içkili ya da içkisiz organizasyonlar yapabileceğiniz davet mekanları, yoğun olarak; Çarşı, Saray, Avsallar ve Güller Pınarı’nda yer alıyor. İlçede kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapan kafe ve restoranların fiyatları, her bütçeye hitap ediyor.

Dostlarınızla birlikte eğlenceli bir gelin hamamı organize etmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız “Kesinlikle evet” ise Oba Mahallesi’ndeki SPA merkezlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gelin hamamınızı gerçekleştirebileceğiniz otellerde; su ile birlikte şifalı doğal taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj tekniği gibi uygulamalar yapılıyor. Bakım paketleri arasında seçim yapma olanağınız da bulunuyor.

Alanya’daki kına yerlerinin bir kısmı, balo ve davet salonlarında hizmet veriyor. Kapalı davet salonları, genellikle düğün organizasyonları için tercih ediliyor. Fakat Alanya davet salonları, düğün öncesi organizasyonları için de pek çok avantajlı olanak sunuyor. Makul fiyatlarıyla ön plana çıkan Alanya kına salonları; Merkez, Küçükhasbahçe ve Çıplaklı’da yer alıyor.

Alanya’da Kına Gecesi Yapılacak Yerlerin Fiyatları Nasıl?

Alanya Kına Ve Bekarlığa Veda Mekan - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları