Antalya Kına Davet Lara
4,9
(24 Yorum)
2. yıl
Muratpaşa
Antalya kına mekanları arasından hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız size bir tavsiye verebiliriz: Antalya Kına Davet. Lara’da yer alan Antalya Kına Davet kına ve bekarlığa veda partileri...
20-250 Kişi
41.000 29.000 TL
Karcı Yacht Charter olarak, 3 yıldır aralıksız bir şekilde organizasyon işleri ve tur hizmetleri alanında sektörde öncü bir konumda bulunmaktayız. Başarılı geçmişimiz, müşterilere sunduğumuz...
10-50 Kişi
1000 - 1500 TL

Diğer Firmalar

200-875 Kişi
100 TL'den Az
200-875 Kişi
1500 TL'den fazla
100-450 Kişi
100 - 200 TL
50-50 Kişi
100 TL'den Az
50-150 Kişi
100 - 200 TL
100-350 Kişi
100 TL'den Az
50-50 Kişi
100 TL'den Az
50-50 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Hamamı Nedir ve Antalya’da Gelin Hamamı Nerede Yapabilirsiniz?

Her ne kadar bölgeden bölgeye farklılık gösterse de kına gecesi, Türk kültürünün önem kazanmış geleneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Düğünler öncesindeki bu final aşaması olan kına gecelerinin yanı sıra, bekarlığa veda partileri de her yıl artan bir popülerlik kazanıyor. Antalya’da da düzenlenen bu önemli etkinliklere çağdaş bir dokunuş eklemek isteyen gelin adayları ise, gelin hamamlarını seçiyor. Böylelikle hoş anılar oluşturuluyor.

Antalya’da bir gelin hamamı organize etmek isterseniz birçok mekan arasından seçim yapabiliyorsunuz. Bu yerler, şehrin birçok farklı ilçesine yayılmış durumda. Bu sayede size de geniş bir alternatifler yelpazesi sunuluyor. Düğünler için popüler olan Muratpaşa ve Konyaaltı ilçeleri, gelin hamamı mekanı araştıran gelin adaylarına da bazı seçenekler sunuyor. Ek olarak, Manavgat, Alanya ve Kemer gibi çeşitli ilçelerde de gelin hamamı için ideal mekanlar bulabilirsiniz.

Antalya’da Gelin Hamamı Mekanı Nasıl Seçilir?

Antalya’da hamamda kına gecesi yapabileceğiniz birçok mekan hizmet veriyor. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre bir mekan seçmeniz ise çok önemli. Haydi gelin Antalya düğün hamamı mekanları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken özelliklere birlikte bakalım:

Antalya’da hamam kına gecesi mekanları, şehrin çoğu ilçesinde bulunuyor. Bu da önünüze çok sayıda seçenek çıkarıyor. Size en uygun alternatifi seçerken mekanları ilk olarak konumlarına göre filtreleyebilirsiniz. Daha rahat ulaşım sağlayabileceğiniz yerlerde hizmet veren gelin hamamları, listenizde daha üstlerde yer alabilir.

Mekan seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise davet alanlarının kapasitesi ve genişliği. Antalya kına hamamı alternatifleri, geniş bir kapasite aralığında hizmet veriyor. Organizasyonunuz için en uygun kapasite seçenekleri sunan mekana yönelmeniz, rahat etmeniz açısından çok önemli.

Her gelinin kendine has bir tarzı ve beğendikleri vardır. Bu sebeple davet alanları arasından seçim yapmadan önce mekanlara gidip ziyaret etmek çok önemli. Böylece seçtiğiniz Antalya gelin hamamı mekanının konsept ve süslemelerini yakından görebilir, kişisel tarzınıza uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Antalya Gelin Hamamı Fiyatları Nasıl?

Antalya gelin hamamı fiyatları, her bütçeden gelinin yanında oluyor. Çok uygun rakamlardan başlayan fiyatlar, bazı özelliklere değişebiliyor. Antalya’da kına gecesi veya bekarlığa veda organizasyonu fiyatlarına etki edebilen bazı faktörlere beraber bakalım:

Antalya hamamda kına gecesi fiyatlarına etki eden faktörlerden ilki, organizasyonunuzu düzenlemek istediğiniz sezon. Turistik açıdan oldukça değerli ilçelere ev sahipliği yapan Antalya, en yoğun aylarını yaz mevsiminde yaşıyor. Durum böyle olunca mekanlar, daha yoğun oldukları zamanlar fiyatlarını arttırabiliyor. Bu nedenle daha ılık mevsimlerde sunulan fiyatlar daha hesaplı olabiliyor.

Antalya gelin hamamı organizasyon fiyatlarına etki eden bir diğer faktör ise mekanın yer aldığı konum olarak karşımıza çıkıyor. Muratpaşa ve Kaş gibi ilçelerdeki mekanlar, şehirde düğün için tercih edilen en popüler yerler arasında yer alıyor. Bu da popüler ilçelerde sunulan fiyatların bir tık daha fazla olmasına yol açıyor. Yüksek mekan sayılarına ev sahipliği yapan ilçeler, geniş fiyat aralıkları sunabiliyor.

Antalya gelin hamamı alternatiflerinde çeşitli paketler bulunuyor. Bu paketlerin fiyatları ise içerdikleri hizmet seçeneklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Hamam deneyimi ve ikram gibi en gerekli hizmetlerin bulunduğu standart paketler, en uygun rakamlardan sunuluyor. Dans gösterisi gibi hizmetlerin bulunduğu paketlerin ise fiyatları daha yüksek oluyor.

Antalya Gelin Hamamı Paketlerine Neler Dahil?

Antalya hamam kına gecesi organizasyonlarını ağırlayan mekanlarda aralarından seçebileceğiniz paketler bulunuyor. Dilerseniz bu paketlerde bulunabilen hizmetlere beraber bakalım:

Antalya Gelin Hamamı Süslemeleri Nasıl?

Antalya gelin hamamı mekanlarının özelliklerini sizin için anlattık. Bulunduğunuz sayfada istek ve ihtiyaçlarınıza göre mekanları filtreleyebilirsiniz. Firma sayfalarını inceleyebilir ve fiyat bilgisi almak için formu doldurabilirsiniz.