• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kaila Beach Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kaila Beach Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kaila Beach Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kaila Beach Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kaila Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kaila Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kaila Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kaila Beach Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Katya Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Kaila Beach Hotel Hakkında

Renkli ve bir o kadar eğlenceli organizasyona kına ve bekârlığa veda partinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Katya Hotel Alanya olarak güneyin sıcak konukseverliğiyle misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bu güne kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmalarımız sürdürdük. Zaman içinde kendimizi geliştirerek tercih edilen oteller listesine biz de adımı yazdırdık. Günlük olarak misafirlerimize sağladığımız konaklama olanağımız dışında özel gün kutlamalarında da oldukça tercih edilen bir adresiz.


Davet alanlarımızdan bahsedecek olursak; modern izler taşıyan şık tasarlanmış balo salonumuz bulunuyor. Davetli sayınıza uygun olarak 8 kişilik yuvarlak masaların yerleşim planını oluşturuyoruz.


Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifi sunarak önceden karşılaşmadığınız renk tonlarımızla sizi buluşturuyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ediyoruz.


Kına gecenizi konsept bir şekilde kutlamak istiyorsanız kına tahtı kına süslemeleri ve aksesuarları bindallı ve kaftanınıza uygun renkte seçerek uyum yakalayabilirsiniz.


Yemekli ve yemeksiz olmak üzere 2 farklı menümüzle sizi karşılıyor, davetlilerinize güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyoruz. Menü içeriğinden bahsedecek olursak; her damak zevkine uygun otelimizin usta aşçıları tarafından hazırlanan yemeklerde kaliteli ürünler kullanıyoruz. Başlangıç, ana yemek, ara sıcak ve tatlılardan oluşan lezzetlerimizi organizasyon öncesi menü tadımı yaparak test etme imkânı da tanıyoruz.


Otelimiz düğün, nişan kutlamaları başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılarına ev sahipliği yapmaktadır. Organizasyonlarınızın başından sonuna kadar özel bir planlamayla unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.


Siz de bizim ev sahipliğimizde özel organizasyonlar gerçekleştirmek istiyorsanız, Katya Hotel iletişim bilgisine sayfa üzerinden fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Göl mah. Atatürk cad. No:37 Alanya/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Kaila Beach Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.