Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Asia Beach Resort & Spa Hotel

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Asia Beach Resort & Spa Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Asia Beach Resort & Spa Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Asia Beach Resort & Spa Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Asia Beach Resort & Spa Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Asia Beach Resort & Spa Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Asia Beach Resort & Spa Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Asia Beach Resort & Spa Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Asia Beach Resort & Spa Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Asia Beach Resort & Spa Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Asia Beach Resort & Spa Hotel Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte kına ve bekârlığa veda partinizde dilediğinizce eğlenebileceksiniz. Asia Beach Resort & Spa Hotel Alanya olarak uzun bir süredir otelcilik alanında faaliyet gösteriyor, profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte misafirlerimizin konforlu bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Otelimizde konaklama hizmeti ve sağladığımız imkânların haricinde şık tasarlanmış davet salonlarımızda özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimize şık bir organizasyon geçirme imkânı da tanıyoruz.


Hizmetlerimizden bahsedecek olursak;


 • Düğün, nişan kutlamaları, kına ve bekârlığa veda partileri, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere dilediğiniz organizasyonları bizim ev sahipliğimizde kutlayabilirsiniz.

 • Misafirlerimizin konforu için şık dekore edilmiş balo salonumuzda, etrafı camla çevrili olduğundan dolayı ferah bir ambiyansa sahip restoranımızda ve otelimize ait olan kum plaj ve iskelemizde istediğini gibi bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz.

 • Özel kutlamalarda deneyimli olduğumuz ve süsleme konusunda güncel trendleri yakından takip ettiğimizden dolayı size birçok alternatif sunuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle açık renkler kullanıyor, konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor, aksesuar ve süsleme temin ediyoruz.

 • Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız istediğiniz lezzetlerden oluşan menüler hazırlıyoruz. Menü içeriğiniz başlangıç, ana yemek ve aperatifler olarak belirliyor, organizasyon öncesi menü tadımı yaparak yemekleri test etme imkânı da tanıyoruz.

 • Kına geceniz sonrasında eğlenceye devam etmek istiyorsanız, size geç saatlere kadar sürebilen bir organizasyon vaat ediyoruz. Sabahın ilk ışıklarına kadar after party alanımızda dj performans ile doyasıya eğlenebileceksiniz.Yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyona hazır olun. Eğer siz de bizim ev sahipliğimizde kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyorsanız sayfa üzerinden Asia Beach Resort & Spa Hotel iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Oba Mah. 30. Sokak No. 1 Alanya

 • Haritadaki Konumu

  Asia Beach Resort & Spa Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.