Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Kör Ali Baysal Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Kör Ali Baysal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Kör Ali Baysal Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kör Ali Baysal Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kör Ali Baysal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kör Ali Baysal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kör Ali Baysal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kör Ali Baysal Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kör Ali Baysal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kör Ali Baysal Düğün Salonu Hakkında

Kör Ali Baysal Düğün Salonu’nda kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde çiftlerimiz, unutulmaz bir gün geçiriyor. Yıllarımızı verdiğimiz sektör içerisinde meydana gelen bütün değişiklikleri yakından takip ediyor, trendlere uygun hizmet paketleri sunuyoruz. En geleneksel kutlamalardan modern konseptlere, her konuda yanınızda oluyoruz. Avsallar Kör Ali Baysal Düğün Salonu’nda profesyonel ekibimizle birlikte olağanüstü bir gün geçirmeniz için çabalıyoruz.

Davet Alanları

İşletmemizde 400 ila 500 konuğu rahatlıkla ağırlayabildiğimiz 1 kapalı alana sahibiz. Salonumuz yüksek tavanlı olmasıyla öne çıkıyor, bu sayede havadar ve ferah bir ambiyans yakalayabiliyoruz. Konforlu bir salon düzeni sağlıyor, sizin ve konuklarınızın rahatlığını her daim ön planda tutuyoruz. Şehir manzaralı salonumuzda unutulmaz anlar geçirmeniz için profesyonel personelimizle birlikte çalışıyoruz.

Dekorasyon

Hayalinizdeki konsepti gerçeğe dönüştürmeyi hedefleyen Antalya kına mekanlarından birisiyiz. Uzun dikdörtgen masalarımızı renk paletine uygun olarak giydirdiğimiz sandalyelerle çerçeveliyoruz. Dekorasyonumuzda geleneksel kına konseptine uygun altın ve bordo renk paletinden yararlanıyoruz. Farklı renkleri tercih etmek isteyen çiftlerimiz için renk alternatifleri sunuyoruz. Masalarımızı her davetlinin dans pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Çiçek ve tül detaylarıyla son dokunuşları gerçekleştiriyoruz.

Hizmetler

Antalya kına yerleri arasında sektör tecrübemiz ve kusursuz hizmetimizle ön plana çıkmaktayız. Davet alanımızı dilediğiniz gibi süslemek isterseniz dışarıdan organizasyon firması getirmek konusunda size yardımcı olabiliriz. Fotoğraf ve video çekimi konusunda da dışarıdan bir firmayla anlaşarak salonumuzda geçirdiğiniz eşsiz zamanları ölümsüzleştirebilirsiniz. Salonumuzda kına gecesi ve bekarlığa veda partileri dışında nişan kutlamaları ve sünnet düğünleri gibi kutlamalarda da yanınızdayız.

Kına gecenizden eğlence eksik olmasın diye profesyonel ekibimiz, ses sistemlerini ve sahneyi sizin için hazır hale getiriyor. Dilerseniz profesyonel canlı müzik sanatçılarımızdan ve orkestramızdan da yararlanabilirsiniz. Ses ve sahne ekipmanlarımızın son derece kaliteli olduğundan emin oluyor, cızırtısız ve kesintisiz müzikle yanınızda oluyoruz. Üstelik kına gecesinin eğlenceli detaylarından birisi olan davul gösterisini de paketimize dahil edebiliyoruz.

Kör Ali Baysal Düğün Salonu’nda memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ve yıllarımızı verdiğimiz sektörde edindiğimiz deneyimle çiftlerimize unutulmaz bir gün sunuyoruz. Her türlü davetinizde yanınızda olan Antalya bekarlığa veda mekanlarından biriyiz. Kaliteli hizmetimizden yararlanmak isterseniz sayfada yer alan iletişim adreslerimizden veya yan taraftaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz. Kına gecelerinize renk katmak için çalışıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Kuyu Sırtı Cad. Hayri Güler Apt. 44/2 Avsallar/Alanya

 • Haritadaki Konumu

  Kör Ali Baysal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.