• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lonicera Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Lonicera Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Lonicera Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Lonicera Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Lonicera Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lonicera Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Lonicera Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Lonicera Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lonicera Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Lonicera Hotel Hakkında

20 odalı Çamlık Aile Pansiyonu ile başlayan turizm serüvenimizi her geçen gün kendimizi geliştirerek sürdürdük ve 1979’dan bu yana konuklarımızı kaliteli hizmetlerle buluşturuyoruz. Alanya’nın eşsiz güzelliklerine ev sahipliği yapan Fuğla Koyu’nda misafirlerimizi ağırlıyoruz. Konforlu konaklama hizmetimiz dışında gerçekleştirdiğimiz görkemli davetlerle de adımızdan sıkça söz ettiriyor ve bu sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz.


Geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizi otelimizde yapmaya karar vermeniz halinde size şu olanakları sağlıyoruz;


Öncelikle kına gecenizi modern tasarımıyla sizi büyüleyeceğine inandığımız kapalı salonumuzda yapıyoruz. İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, salonumuzu hazırlarken profesyonel iş ortaklarımızdan danışmanlık alıyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun.


Salonumuzda son teknolojiyle üretilmiş sahne ve ses sistemi kullanıyoruz. Ayrıca canlı müzik hizmeti de sağlıyor talep etmeniz durumunda yöresel dans ekiplerinin gösterilerine de yer verebiliyoruz. Siz de dilerseniz uzman ekiplerden ders alıp güzel bir dans koreografisi hazırlayabilirsiniz.


Otelimizde davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Restoranımızda, menülerinizi hazırlarken tamamen doğal ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Konuklarınız Türk ve Dünya Mutfağının eşsiz lezzetlerini tadarken eminiz ki kendilerini çok şanslı hissedecekler. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz.


Otelimizde kalmak isteyecek misafirlerimiz için, konforlu odalarımızı hazırlamaktan da mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Özellikle yaz aylarında odalarımız dolu olabileceğini göz önünde bulundurmanızı ve rezervasyon yaptırmanızı öneririz.


Kına dışında balo, nişan, mezuniyet, konferanslar, iş toplantılarınızda da size ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız. Davetleriniz için salonumuzu özenle hazırlıyor, fiyatlandırmalarımızı organizasyon türünüze ve gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz.


Eğer daha fazla bilgi almak ve Lonicera Otel Alanya fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; ücretsiz teklif al formunu eksiksiz olarak doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Türkler Mh. Sipahioğlu Sk. No:4 Alanya/ANTALYA

 • Haritadaki Konumu

  Lonicera Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.