Lonicera Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Lonicera Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Lonicera Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Lonicera Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Lonicera Hotel Sık Sorulan Sorular

Lonicera Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lonicera Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Lonicera Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Lonicera Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lonicera Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Lonicera Hotel Hakkında

20 odalı Çamlık Aile Pansiyonu ile başlayan turizm serüvenimizi her geçen gün kendimizi geliştirerek sürdürdük ve 1979’dan bu yana konuklarımızı kaliteli hizmetlerle buluşturuyoruz. Alanya’nın eşsiz güzelliklerine ev sahipliği yapan Fuğla Koyu’nda misafirlerimizi ağırlıyoruz. Konforlu konaklama hizmetimiz dışında gerçekleştirdiğimiz görkemli davetlerle de adımızdan sıkça söz ettiriyor ve bu sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz.


Geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizi otelimizde yapmaya karar vermeniz halinde size şu olanakları sağlıyoruz;


Öncelikle kına gecenizi modern tasarımıyla sizi büyüleyeceğine inandığımız kapalı salonumuzda yapıyoruz. İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, salonumuzu hazırlarken profesyonel iş ortaklarımızdan danışmanlık alıyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun.


Salonumuzda son teknolojiyle üretilmiş sahne ve ses sistemi kullanıyoruz. Ayrıca canlı müzik hizmeti de sağlıyor talep etmeniz durumunda yöresel dans ekiplerinin gösterilerine de yer verebiliyoruz. Siz de dilerseniz uzman ekiplerden ders alıp güzel bir dans koreografisi hazırlayabilirsiniz.


Otelimizde davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Restoranımızda, menülerinizi hazırlarken tamamen doğal ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Konuklarınız Türk ve Dünya Mutfağının eşsiz lezzetlerini tadarken eminiz ki kendilerini çok şanslı hissedecekler. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz.


Otelimizde kalmak isteyecek misafirlerimiz için, konforlu odalarımızı hazırlamaktan da mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Özellikle yaz aylarında odalarımız dolu olabileceğini göz önünde bulundurmanızı ve rezervasyon yaptırmanızı öneririz.


Kına dışında balo, nişan, mezuniyet, konferanslar, iş toplantılarınızda da size ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız. Davetleriniz için salonumuzu özenle hazırlıyor, fiyatlandırmalarımızı organizasyon türünüze ve gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz.


Eğer daha fazla bilgi almak ve Lonicera Otel Alanya fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; ücretsiz teklif al formunu eksiksiz olarak doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Türkler Mh. Sipahioğlu Sk. No:4 Alanya/ANTALYA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lonicera Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.