Keyfi-i Ala Wedding

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Keyfi-i Ala Wedding - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250
Keyfi-i Ala Wedding
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 1000

Keyfi-i Ala Wedding Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000-75.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
75.000 TL'den Fazla

Keyfi-i Ala Wedding Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Keyfi-i Ala Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Keyfi-i Ala Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Keyfi-i Ala Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Keyfi-i Ala Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Keyfi-i Ala Wedding kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Keyfi-i Ala Wedding kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Keyfi-i Ala Wedding kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Keyfi-i Ala Wedding kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Keyfi-i Ala Wedding Hakkında

Geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizi şık salonumuzda yapmaya ne dersiniz?

Başta çiftlerimiz olmak üzere hizmet vereceğimiz tüm konuklarınızın mutluluğunu esas alıyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak için ekibimizin eğitimlerini eksik etmiyor, her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz.

Kına gecelerinizi geniş ve ferah olan salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Kalabalık aileler için uygun olacak şekilde masalarımızı yerleştiriyoruz. Size mekân süslemeleri için seçenekler sunuyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonumuzda farklı bir ambiyans yakalayabiliyoruz. Renkler ve biçimler akılda kalmayı kolaylaştıran ayrıntılardır; düğününüzün unutulmaması için hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmıyoruz.

Yemekli davetlerinizde iş ortaklığı kurduğumuz catering firmaları aracılığıyla lezzetli menüler hazırlıyoruz. Yemek servisimizi zamanında ve sıcak olarak yapmaya özen gösteriyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, mümkün olduğunca tüm isteklerinizi karşılamaya çalışıyoruz.

Son teknolojiyle hazırladığımız ses ve sahne hizmetimizle size unutulmaz bir gece yaşatmak için çalışıyoruz. Geniş pist alanımızda, özgürce dans ederken sevdiklerinizle eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkaracaksınız.

Kına gecenizde son hazırlıklarınızı yapıp heyecanınızı yatıştıracağınız odamızı da özenle hazırlıyoruz. Bir yandan konforlu odamızda dinlenirken bir yandan da keyifle atıştırmalıklarımızdan tadabilirsiniz.

Kına mumu, kına tepsisi, kaftan ve kına töreni gibi ayrıntılar için profesyonel ellerden yardım almanızda fayda var diye düşünüyoruz. Ayrıca her anınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçıyla da anlaşmayı ihmal etmeyin.

Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü Keyfi Ala Wedding olarak, misafirlerimizin memnuniyeti bizim en büyük motivasyon kaynağımız.

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve bütçenize uygun fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günden güne artan heyecanımız ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla size problemsiz bir gün yaşatmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Küçükhasbahçe Mah. Yayla Yolu Cad. 610 Sk. 07400 Alanya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Keyfi-i Ala Wedding Yol Haritası

Keyfi-i Ala Wedding Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Demet & Veli

Düğün Tarihi: 19.02.2022


Tek kelimeyle mükemmel oldu her şey. Sözünüzde durduğunuz için teşekkür ediyoruz

Esra & Ali

Düğün Tarihi: 16.10.2019


16 Ekimde kınamı gerçekleştirdim. Müzikler organizasyon eğlence gece boyunca tam gaz devam etti. Nedime kızların eğlencesi çok güzeldi. Bütün misafirlerim eğlenceden çok memnun kaldı. İkramlıklar oldukça taze ve lezzetliydi. Her şey için çok teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.