• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çello Cafe & Bar Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Çello Cafe & Bar Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Çello Cafe & Bar Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çello Cafe & Bar Sıkça Sorulan Sorular

Çello Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çello Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çello Cafe & Bar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çello Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Çello Cafe & Bar Hakkında

Bekârlığa veda partinizi canlı müzik eşliğinde keyifli vakit geçirebileceğiniz bir mekânda kutlamak istiyorsanız Çello Cafe & Bar Alanya tam da size göre bir adresiz. Uzun yıllar boyunca Antalya’nın Alanya ilçesinde faaliyet gösteriyor, misafirlerimizi güler yüzümüzle ağırlıyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne Alanya’da eğlenceni adresiz.

Düğün hazırlık sürecinde çok yoruldunuz biliyoruz. Artık eğlenme zamanı! Bekârlığa veda partileri bu sürecin en eğlenceli gecelerinden biri. Kız kıza, erkek erkeğe ve karışık gruplar halinde kutlama yapabileceksiniz. Ayrıca işletmemizde nikâh töreni ve nişan organizasyonu sonrası eğlenceler, doğum günleri, kurumsal etkinlik ve kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz.


İşletmemiz açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşuyor. İç mekân tasarımımızı gördüğünüzde kendinizi farklı bir ambiyansta hissedeceksiniz. Asma katımızdan ve sahne önümüzde istediğiniz şekilde davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz.


İstediğiniz organizasyonu gerçekleştirmek istediğiniz ve bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle işletmemiz hakkında bilgi veriyoruz. Toplu organizasyonlarda tecrübeli olduğumuzdan dolayı öneriler sunuyoruz. Konsept bir eğlenceyle özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız organizasyon firmalarından veya bireysel olarak temin edeceğiniz aksesuar ve dekorlarla mekânımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.


Müziksiz bekârlığa veda partisi mi olur? Canlı müzik hizmeti de veriyoruz. Profesyonel sanatçılar ve orkestraların sahne aldığı barımızda eğlenmeye doyamayacaksınız. Sahne kurulumunda ve ses sisteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor, eğlenceniz süresince kulağa hoş gelen şarkılar dinlemenizi sağlıyoruz.


Çello Cafe & Bar Antalya olarak deneyimli barmenimiz tarafından hazırlanan alkollü ve alkolsüz kokteyllerimizden denemenizi tavsiye ediyoruz. Her damak zevkine uygun lezzetlerimizle sizi karşılıyor, kusursuz bir eğlenceyi sizinle buluşturuyoruz. Bizimle iletişime geçerek organizasyon detayları hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir, gününüzü bizimle birlikte planlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Çarşı Mahallesi, Çello Cafe Bar, İskele Cd. No:36, 07400 Alanya/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Çello Cafe & Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.