Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Cikcilli Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Cikcilli Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Cikcilli Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Cikcilli Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Cikcilli Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Cikcilli Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cikcilli Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Cikcilli Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cikcilli Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Cikcilli Düğün Salonu Hakkında

Kına geceni için hizmet kalitesi ile fark yaratan bir mekân mı arıyorsunuz? Cikcilli Düğün Salonu Alanya olarak bu isteğinize kulak veriyor ve en özel gününüzde unutulmaz bir kına gecesi geçirmeniz için sizi davet ediyoruz. Kolay ulaşım alternatiflerimizle konuklarınız salonumuzu rahatlıkla bulabilirsiniz.


Kına geceniz için hangi hizmetleri veriyoruz?


500 Kişilik ağırlama kapasitesine sahip mekânımızda mevsim şartlarına ayak uyduracak şekilde dizayn edilmiş kapalı alanlarımız bulunuyor. Alanımızdaki masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz. Dilediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz. Her aşamada fikrinizi alıyor, sizin isteklerinizi önemsiyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun.


Kına gecenizde salona girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz. Kına geceleriniz için isteğiniz dahilinde kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz. Amacımız sizi memnun ederek gecenizi unutulmaz kılmak.


Salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız, bu özel gününüzde yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan fotoğraf çekimlerinizi yapıyor. Üstelik kına gecenizin sonunda misafirleriniz beraber çekildiğiniz bu fotoğrafları hemen teslim alabiliyor.


Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin zevkine varacaksınız.


Kına dışında nişan, düğün, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri gibi etkinliklerinizde de hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Önceden bize haber vermeniz durumunda davetinize özel olarak uygun salonumuzu hazırlıyoruz.


Siz de daha fazla bilgi almak, düğün paketlerimize özel fiyatlarımızı öğrenmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Cikcilli Mahallesi, 07400 Alanya/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.