Club Marina

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Club Marina - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Club Marina Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Club Marina Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Club Marina Sık Sorulan Sorular

Club Marina kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Club Marina kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Club Marina kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Club Marina kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Club Marina kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Club Marina Hakkında

Yıllar geçse de unutamayacağınız, dillerden düşmeyen bir organizasyona hazır olun. Club Marina oalrak uzun yılalr boyunca Antalya’nın Alanya ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi kutlamalarına yeni bir soluk getirdik. Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerinde değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı alışılmışın dışında organizasyonlar hazırlıyorız. Kına ve bekârlığa veda partileri dışında düğün, nişan ve sünnet düğünleri kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yaparak davetlilerin ve sizin unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Deniz ve doğa manzaralı açık terasımızda ve geniş ferah salonumuzda istediğiniz mevsim organizasyon düzenleyebilirsiniz. Kapalı alanımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mevcut olduğundan dolayı kış aylarında bile rahatça eğlenebilmenizi sağlıyoruz.

Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerinde siz de kendi konseptinizi yaratabilirsiniz. Kına tahtı ve kına süslemeleriniz bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında temin ediyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor, kendi tarzınızı mekâna uygulamanızı sağlıyoruz. Kına ve bekârlığa veda geceleri için özel olarak süslenen salonumuzun tavanını renkli kumaşlarla hazırlıyor alışılmışın dışında bir konseptle sizi karşılıyoruz.

Ses sistemimizde ve sahne kurulumunda son teknoloji kaliteli ekipmanlar kullanıyor, eğlenceniz boyunca kesintisiz bir şekilde vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Alanında profesyonel orkestramız ve sanatçımız eşliğinde aile ve sevdiklerinizle unutulmaz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Club Marina olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Alanya kına mekânlarından biriyiz. Organizasyon sırasında davetliler ve sizinle tek tek ilgilenerek kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Dinek mahallesi Yat Limanı Karşısı No.30 Alanya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Club Marina Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.