Nur Gelinlik Esenler

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

Nur Gelinlik Esenler Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Nur Gelinlik Esenler Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
3 hafta

Nur Gelinlik Esenler Sık Sorulan Sorular

Nur Gelinlik Esenler gelinlik fiyatları ne kadar?

Nur Gelinlik Esenler gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Nur Gelinlik Esenler gelinlik teslim süresi ne kadar?

Nur Gelinlik Esenler gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.


Nur Gelinlik Esenler kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Nur Gelinlik Esenler 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Nur Gelinlik Esenler aksesuar sağlıyor mu?

Nur Gelinlik Esenler, eldiven, gelin kesesi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Nur Gelinlik Esenler pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Nur Gelinlik Esenler pazar günü hizmet veriyor.


Nur Gelinlik Esenler düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Nur Gelinlik Esenler düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Nur Gelinlik Esenler Hakkında

Hayatta tekrarı olmayan en özel günlerden düğünlerin en güzel detayı olan gelinlerimizi mutlu etmek için yola çıktık. Çok uzun yıllardır moda sektöründe hizmet veriyoruz ve bunun bize göre en güzel kısmı olan gelinlikler üzerine çalışıyoruz. Büyük bir heyecanla açtığımız ve yıllardır da aynı heyecanla gitmeye devam ettiğimiz modaevimiz Nur Gelinlik Esenler Dörtyol’da bulunuyor. Bilenler bilir, Esenler’in Dörtyol mevkii gelinlikçi ve modaevleriyle ünlüdür. Bölgenin gelinlikçilerinden biri olarak sürekli kendimizi geliştiriyor, dünya modasını takip ediyor ve yenilikleri kısa sürede çalışma süreçlerimize ekliyoruz.

Modaevimizde işini severek ve aynı zamanda profesyonelce yapan güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Tasarımcı, terzi, makineci ve satış danışmanı görevlerinde bulunan çalışanlarımızın tamamı alanlarında kendilerini geliştirmiş tecrübeli ekip arkadaşlarımız. Hep birlikte aynı vizyonu paylaşıyor ve gelinlerimizi mutlu etmek için sabırla çalışıyoruz.

Kişiye özel dikimler yapabiliyor, gelinimizin tarzı, beden ölçüleri, istekleri ve vücut tipine göre çizimlerimizi ortaya çıkarıyoruz. Kaliteli kumaşlar ve el işçiliği kullanmayı ihmal etmiyor, dantellerden küçük aksesuarlara kadar her şeye özen gösteriyoruz. Aynı zamanda yılın modasına uygun hazır modelleri de elimizde bulunduruyor, dileyen gelinlerimize deneterek karar vermelerine yardımcı oluyoruz.

Hem tesettür hem de açık gelinlik tercih eden gelinlerimiz için de seçenekler sunabiliyor, bu sayede tüm gelin adaylarına hitap edebiliyoruz. Gelinlikler haricinde nişan ve söz merasimleri, kına geceleri ve nikah törenleri gibi diğer özel gün ve organizasyonları için de tercih ediliyoruz. Renkleri, güncel modelleri ve her zevke uygun tarzlarıyla birbirinden güzel nişanlık, kınalık, bindallı ve kaftanlara sahibiz. Gelinliklerimizde olduğu gibi özel dikim, hazır model ve kiralama seçeneklerini de sunuyoruz.

Esenler Dörtyol gelinlikçileri içerisinde size özel hizmeti güler yüzlülükle alacağınız modaevimizi tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Nur Gelinlik olarak bize ulaşmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No :1 Kat:1 Dörtyol Meydani Esenler Istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.