Selin Gelinlik

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

Selin Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Selin Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık
Teslim Süresi
4 hafta

Selin Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Selin Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Selin Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Selin Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Selin Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Selin Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Selin Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Selin Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Selin Gelinlik, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Selin Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Selin Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.


Selin Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Selin Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Selin Gelinlik Hakkında

Ömrünüzün her anında hatırlayacağınız bu özel gün için ne tarz bir gelinlik giyeceğinize hala karar veremediniz mi? Sakın kaygılanmayın! Selin Gelinlik olarak her tarza, her bütçeye ve her vücut yapısına uygun modellerimiz ile yanınızda oluyor, sizi düğününüze en iyi şekilde hazırlıyoruz. Günün modasına ait gelinliklerin yanı sıra geleneksel modellerimiz ile de pek çok seçenek sunuyoruz. Birbirinden güzel, birbirinden özel gelinliklerimiz için son derece iddialı görünmeye ne dersiniz?

İstanbul’da 2013 yılından beri hizmet veriyoruz. Açıldığımız ilk günden beri ne kadar kutsal bir meslek yaptığımızın bilincindeyiz. Bu yüzden her detayda memnuniyetinizi hedefliyor, mutlu gelinlerimizi görünce işimize daha da sarılıyoruz. Seneler boyunca hatırlayacağınız bu özel günde bizim de bir payımız olursa, ne mutlu bize!

Esenler gelinlik firmalarından farklılaştığımız en önemli nokta ise, ağırlıklı olarak özel dikimler ile hizmet veriyor olmamız! Bu sayede bir yerde görüp, çok beğenip düğününde giyme hayali olan gelinlerimizin de yüzlerini güldürüyoruz. Aklınızda ne varsa, onu gerçeğe dönüştürmek için en doğru yerdesiniz. Siz beğenin, biz dikelim!

Gelinliğinizin üstünüzde kusursuz bir şekilde durması için maksimum 3 provaya ihtiyacımız oluyor. Vücut ölçülerinizi alıyor, kesim ve dekolte gibi detayları planladıktan sonra son rötuşları yapıyoruz. Prova günlerini de tamamen uygun olduğunuz zamanlara göre ayarlıyoruz.

Aynı kalite, aynı özen ve aynı yaratıcılığımız ile nişanlık, abiye ve kaftan modelleri de tasarlıyoruz. Böylelikle bizi yalnızca düğününüzde değil, pek çok özel günde de tercih edebiliyorsunuz. Mutlu olduğunuz her anda yanınızdayız.

Göz kamaştırmanızı sağlayacak modellerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Havaalanı, Anadolu Caddesi, Gar Sk. no:2, 34230 Esenler/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.