Türkan Gelinlik

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Türkan Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Türkan Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Türkan Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Türkan Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Türkan Gelinlik Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Türkan Gelinlik Esenler olarak sizi hayallerinizdeki kusursuz gelinliğe kavuşturuyoruz.

Uzun süredir sektörde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla ilerliyoruz. Şimdiye kadar pek çok müstakbel gelinin en güzel gününde mutluluğuna ortak olduk ve onları mağazamızdan hayallerindeki gelinlikle birlikte mutlu uğurladık. Mutluluklarına ortak olduğumuz her gelinden de elbette ki çok şey öğrendik. Tecrübeli ekibimizle düğün hazırlıklarınız sürecinde içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyoruz. İhtiyaçlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek, size her zaman güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Tarzınız, düğün mekanınız, vücut yapınız ve düğün konseptiniz ne olursa olsun, mağazamızdan mutlaka size uygun bir gelinlik bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çok geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğiyle hizmet veriyoruz. İster içinde kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissedeceğiniz balo tipi gelinliklerle ister vücudunuzu kusursuz bir şekilde saran zarif balık model gelinliklerimizle size birbirinden güzel tasarımlar sunuyoruz. Her modelimizde de özgün tasarımlarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Her detayıyla sizin için hazırlanmış bir gelinlik istiyorsanız, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. İstediğiniz renkte ve modelde her gelinliği size kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin gelinliğinize dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. İsteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayıp, hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Mağazamızda çeşit çeşit abiye, kaftan, bindallı ve nişanlık modelleriyle de hizmet veriyoruz. Tüm elbise çeşitleri için özel dikim hizmetimiz de bulunuyor.

Siz de içinde kendinizi harika hissedeceğiniz kusursuz bir gelinlikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Türkan İstanbul gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.