Türkan Gelinlik

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

Türkan Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Türkan Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Türkan Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Türkan Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Türkan Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Türkan Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Türkan Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Türkan Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Türkan Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Türkan Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Türkan Gelinlik, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Türkan Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Türkan Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.


Türkan Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Türkan Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Türkan Gelinlik Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Türkan Gelinlik Esenler olarak sizi hayallerinizdeki kusursuz gelinliğe kavuşturuyoruz.

Uzun süredir sektörde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla ilerliyoruz. Şimdiye kadar pek çok müstakbel gelinin en güzel gününde mutluluğuna ortak olduk ve onları mağazamızdan hayallerindeki gelinlikle birlikte mutlu uğurladık. Mutluluklarına ortak olduğumuz her gelinden de elbette ki çok şey öğrendik. Tecrübeli ekibimizle düğün hazırlıklarınız sürecinde içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyoruz. İhtiyaçlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek, size her zaman güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Tarzınız, düğün mekanınız, vücut yapınız ve düğün konseptiniz ne olursa olsun, mağazamızdan mutlaka size uygun bir gelinlik bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çok geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğiyle hizmet veriyoruz. İster içinde kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissedeceğiniz balo tipi gelinliklerle ister vücudunuzu kusursuz bir şekilde saran zarif balık model gelinliklerimizle size birbirinden güzel tasarımlar sunuyoruz. Her modelimizde de özgün tasarımlarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Her detayıyla sizin için hazırlanmış bir gelinlik istiyorsanız, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. İstediğiniz renkte ve modelde her gelinliği size kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin gelinliğinize dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. İsteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayıp, hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Mağazamızda çeşit çeşit abiye, kaftan, bindallı ve nişanlık modelleriyle de hizmet veriyoruz. Tüm elbise çeşitleri için özel dikim hizmetimiz de bulunuyor.

Siz de içinde kendinizi harika hissedeceğiniz kusursuz bir gelinlikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Türkan İstanbul gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.