Gelinlik İstanbul

Cennet Moda

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cennet Moda Hakkında

CENNET MODA 1992 yılından bugüne gelinlik üretimi konusunda uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile kişiye özgü gelinlik ,nişanlık abiye ,çocuk gelinliği üretimde sektörün önde gelen firmalarından biri olarak esenlerde faaliyet göstermektedir.

Mutluluğa giden yolda gelinlik seçiminizi birlekte yapalım hayalinizdeki gelin olun diyen cennet Moda kurulduğu günden bu yana aynı heyecan ve azmini kaybetmeden çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmiştir . Deneyimi ve birikimi ile siz sevgili müşterilerimize profesyonel ve çağdaş, hizmetler vermeyi, sizlere yakışan gelinliklerinizi, nişanlık ve abiyelerinizi, özenle, titizlikle ve zamanında tasarlamaktan ve üretmekten gurur ve mutluluk duymaktayız.

Gelinlik üretimi sektöründe 92 den bu yana faaliyette olan cennet moda evi bu sektörde en son yenilikleri uygulamaktadır firmamız özel tasarım ekibi ile gelinliklerimizin veya nişanlanan adaylarımızın en özel gününde hayallerini süsleyen modelleri yaratmaktayız.

Cennet Moda evinde toptan gelinlik nişanlık ,abiye ,yöresel kıyafet gelinlik konusunda karar verecek olan gelinlerimize bu konuda profesyonel ekimiz tarafından gereken destek sağlanıyor her model gelinlik nişanlık abiye gece kıyafeti kusursuz şekilde dikilir veya kiraya verilir veya da satılır moda evimizdeki modeller hiç modası geçmeyen beyaz gelinlik krem rengi gelinlik kırık beyaz gelinlik dekolte gelinlik straptez gelinlik askılı gelinlik yarım kollu gelinlik toptan gelinlik ve nişanlık yapılır.

Özel tasarımcılarımız eşliğinde zevkinize ve vücut yapınıza göre en uygun gelinlik nişanlık abiye gece kıyafeti mezuniyet kıyafeti uzman ekibimiz tarafından belirlenir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. No:64

  • Haritadaki Konumu

    Cennet Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.