Cennet Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Esenyurt, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda Nişantaşı
26 1

Şişli

İğne İplik Moda Nişantaşı

1 hafta
Özel Dikim
Nermin Saraylı Couture
102 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

CENNET MODA 1992 yılından bugüne gelinlik üretimi konusunda uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile kişiye özgü gelinlik ,nişanlık abiye ,çocuk gelinliği üretimde sektörün önde gelen firmalarından biri olarak esenlerde faaliyet göstermektedir.

Mutluluğa giden yolda gelinlik seçiminizi birlekte yapalım hayalinizdeki gelin olun diyen cennet Moda kurulduğu günden bu yana aynı heyecan ve azmini kaybetmeden çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmiştir . Deneyimi ve birikimi ile siz sevgili müşterilerimize profesyonel ve çağdaş, hizmetler vermeyi, sizlere yakışan gelinliklerinizi, nişanlık ve abiyelerinizi, özenle, titizlikle ve zamanında tasarlamaktan ve üretmekten gurur ve mutluluk duymaktayız.

Gelinlik üretimi sektöründe 92 den bu yana faaliyette olan cennet moda evi bu sektörde en son yenilikleri uygulamaktadır firmamız özel tasarım ekibi ile gelinliklerimizin veya nişanlanan adaylarımızın en özel gününde hayallerini süsleyen modelleri yaratmaktayız.

Cennet Moda evinde toptan gelinlik nişanlık ,abiye ,yöresel kıyafet gelinlik konusunda karar verecek olan gelinlerimize bu konuda profesyonel ekimiz tarafından gereken destek sağlanıyor her model gelinlik nişanlık abiye gece kıyafeti kusursuz şekilde dikilir veya kiraya verilir veya da satılır moda evimizdeki modeller hiç modası geçmeyen beyaz gelinlik krem rengi gelinlik kırık beyaz gelinlik dekolte gelinlik straptez gelinlik askılı gelinlik yarım kollu gelinlik toptan gelinlik ve nişanlık yapılır.

Özel tasarımcılarımız eşliğinde zevkinize ve vücut yapınıza göre en uygun gelinlik nişanlık abiye gece kıyafeti mezuniyet kıyafeti uzman ekibimiz tarafından belirlenir.

İletişim

Semra Bayram

  • Adres: Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. No:64

Cennet Moda Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!