Berfin Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Esenler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

İğne İplik Moda Nişantaşı
26 1

Şişli

İğne İplik Moda Nişantaşı

1 hafta
Özel Dikim
İnci Gelinlik Sevgi Aydın
64 10

Bahçelievler

İnci Gelinlik Sevgi Aydın

3 hafta
Özel Dikim
Vipgelinlik
385 7 9

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model

Hakkında

Her gelin adayının hayali olan o muhteşem gelinliği tasarlayabilmek için yola çıktık. Bu yolda edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerle amacımıza ulaşmayı da başardık ve bu gayeyi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İstanbul çapında hizmet verdiğimiz atölyemiz Berfin Gelinlik Esenler mevkiinde bulunuyor. Burada her biri işinin ehli uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve %100 müşteri memnuniyet ile profesyonel bir hizmet veriyoruz. Satış danışmanlarımız, tasarımcılarımız ve terzilerimizden oluşan ekibe kendinizi emanet edip arkanızı yaslayabilirsiniz.

Gelinliklerimizde hem çeşitliliği hem de dünya modasını uyum sağlayan yenilikçiliği görmeyi seviyoruz. Bunun için de modayı yakından takip ediyor, yeni trendlerden muhakkak haberdar oluyoruz. Bu sayede günceli yakalayabiliyoruz ve her kesim ve modelden gelinliği mağazamızda sergileyebiliyoruz. Her zevke hitap edebilmemizi sağlayan geniş yelpazede bir ürün skalamız var. Randevusunu alarak gelip mağazamızı ziyaret eden gelinlerimize kendilerine ve zevklerine uygun tüm kesim ve modellerimizi denetebiliyoruz. Denemeler sırasında doğru gelinliği bulduğunu anlayan gelinlerimizin yüzlerindeki heyecanı ve içlerinde mutluluğu hissedebiliyoruz.

Bulamayanlar veya zaten en başından beri hazır model istemeyen gelinlerimize de kişiye özel çizimler yapıyoruz. Gelinimizle tanışıyor ve bu esnada; kişisel zevkleri, beklentileri, vücut tipi ve ölçüleri düğün konseptleri, düğün mekanları gibi diğer detayları da öğreniyoruz. Başarılı tasarımcımız gelinliği çizdiğinde ise modeli en iyi şekilde ortaya çıkaracak kaliteli malzemeler ve danteller kullanarak dikmeye başlıyoruz. Sadece birkaç provada gelinliği hazır hale getirerek sahibine teslim ediyoruz.

Modaevimizde gelinlikler haricinde kaftanlar, bindallılar, kınalıklar be nişanlıklar gibi diğer özel gün kostümlerini de severek üretiyoruz. Bu kez devreye renkli kumaşlar, taşlar, taçlar ve çok daha gösterişli tasarımlar giriyor. Eğer hepsi ve daha fazlası için bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. Berfin Gelinlik Esenler/İstanbul‘ da sizi bekliyor.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Mimarsinan Mah. 76 Sk. No 19/1 Esenler /IstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!