Berfin Gelinlik

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

Berfin Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Berfin Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Berfin Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Berfin Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Berfin Gelinlik gelinlik fiyatları 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


Berfin Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Berfin Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Berfin Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Berfin Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Berfin Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Berfin Gelinlik, gelin buketi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Berfin Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Berfin Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.


Berfin Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Berfin Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Berfin Gelinlik Hakkında

Her gelin adayının hayali olan o muhteşem gelinliği tasarlayabilmek için yola çıktık. Bu yolda edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerle amacımıza ulaşmayı da başardık ve bu gayeyi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İstanbul çapında hizmet verdiğimiz atölyemiz Berfin Gelinlik Esenler mevkiinde bulunuyor. Burada her biri işinin ehli uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve %100 müşteri memnuniyet ile profesyonel bir hizmet veriyoruz. Satış danışmanlarımız, tasarımcılarımız ve terzilerimizden oluşan ekibe kendinizi emanet edip arkanızı yaslayabilirsiniz.

Gelinliklerimizde hem çeşitliliği hem de dünya modasını uyum sağlayan yenilikçiliği görmeyi seviyoruz. Bunun için de modayı yakından takip ediyor, yeni trendlerden muhakkak haberdar oluyoruz. Bu sayede günceli yakalayabiliyoruz ve her kesim ve modelden gelinliği mağazamızda sergileyebiliyoruz. Her zevke hitap edebilmemizi sağlayan geniş yelpazede bir ürün skalamız var. Randevusunu alarak gelip mağazamızı ziyaret eden gelinlerimize kendilerine ve zevklerine uygun tüm kesim ve modellerimizi denetebiliyoruz. Denemeler sırasında doğru gelinliği bulduğunu anlayan gelinlerimizin yüzlerindeki heyecanı ve içlerinde mutluluğu hissedebiliyoruz.

Bulamayanlar veya zaten en başından beri hazır model istemeyen gelinlerimize de kişiye özel çizimler yapıyoruz. Gelinimizle tanışıyor ve bu esnada; kişisel zevkleri, beklentileri, vücut tipi ve ölçüleri düğün konseptleri, düğün mekanları gibi diğer detayları da öğreniyoruz. Başarılı tasarımcımız gelinliği çizdiğinde ise modeli en iyi şekilde ortaya çıkaracak kaliteli malzemeler ve danteller kullanarak dikmeye başlıyoruz. Sadece birkaç provada gelinliği hazır hale getirerek sahibine teslim ediyoruz.

Modaevimizde gelinlikler haricinde kaftanlar, bindallılar, kınalıklar be nişanlıklar gibi diğer özel gün kostümlerini de severek üretiyoruz. Bu kez devreye renkli kumaşlar, taşlar, taçlar ve çok daha gösterişli tasarımlar giriyor. Eğer hepsi ve daha fazlası için bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. Berfin Gelinlik Esenler/İstanbul‘ da sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.