Arsem Gelinlik & Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Esenler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Derya Modaevi
42 8

Esenyurt

Derya Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Vipgelinlik
223 5 9

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model
Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi
244 5 3

Gaziosmanpaşa

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayalini kurduğunuz gelin olmanız için profesyonel ekibimizle birlikte size Arsem Gelinlik & Modaevi’nde yardımcı oluyoruz. Gelinlik, nişanlık ve kaftan gibi özel günlerinizde tercih edeceğiniz elbiseleri kaliteli kumaşlar kullanarak farklı tarzlarda hazırlıyoruz.

İşini çok seven ve profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman bizi tercih eden gelinlerimizin memnuniyetini sağlamak oluyor. Her şeyin sorunsuz ilerlediği keyifli bir tercih süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Beklentilerinizin karşılanacağı ve kendinizi rahatlıkla ifade edeceğiniz bir atmosferde sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla uzun uzun konuşuyoruz.

Arsem Modaevi içerisinde bulunan hazır modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizinle tanışıncaya kadar geçen süre zarfında tarzınıza en yakın olan özel dikim modellerimizin örnek görsellerini de sizinle paylaşarak hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını istiyoruz. Kabarık modeller, baştan aşağı taşlar ve parlak detaylarla süslü modeller, renkli kumaşlar, el işçiliğiyle göz kamaştıran motiflerle size birbirinden harika tarzlar yaratıyoruz. Eğer hazır model ürünlerimizden birini seçtiyseniz üzerinize denediğinizde tadilat gerektiren bir durum varsa gerekli işlemleri yaparak sizin için uygun hale getiriyoruz. Özel dikim bir gelinlik istiyorsanız da vücut ölçülerinizi alarak tasarladığımız modeli dikmeye başlıyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde de size gelinliğinizi eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz. Gelinliğin yanına ek olarak modelinize uygun tasarlanan bir duvağımız da bulunuyor.

Siz de İstanbul gelinlikçileri arasında yer alan modaevimizin çok özel gelinlerinden biri olmak ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle mutlu bir hayata “Evet!” dediğiniz düğününüzde üzerinizde bizim imzamızı taşıyan bir gelinlikle boy göstermenizi umut ediyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fevzi Çakmak, 1127 Sokak No:4 Esenler/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!