Arsem Gelinlik & Moda Evi

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Arsem Gelinlik & Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Arsem Gelinlik & Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Arsem Gelinlik & Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Arsem Gelinlik & Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Arsem Gelinlik & Moda Evi Hakkında

Hayalini kurduğunuz gelin olmanız için profesyonel ekibimizle birlikte size Arsem Gelinlik & Modaevi’nde yardımcı oluyoruz. Gelinlik, nişanlık ve kaftan gibi özel günlerinizde tercih edeceğiniz elbiseleri kaliteli kumaşlar kullanarak farklı tarzlarda hazırlıyoruz.

İşini çok seven ve profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman bizi tercih eden gelinlerimizin memnuniyetini sağlamak oluyor. Her şeyin sorunsuz ilerlediği keyifli bir tercih süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Beklentilerinizin karşılanacağı ve kendinizi rahatlıkla ifade edeceğiniz bir atmosferde sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla uzun uzun konuşuyoruz.

Arsem Modaevi içerisinde bulunan hazır modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizinle tanışıncaya kadar geçen süre zarfında tarzınıza en yakın olan özel dikim modellerimizin örnek görsellerini de sizinle paylaşarak hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını istiyoruz. Kabarık modeller, baştan aşağı taşlar ve parlak detaylarla süslü modeller, renkli kumaşlar, el işçiliğiyle göz kamaştıran motiflerle size birbirinden harika tarzlar yaratıyoruz. Eğer hazır model ürünlerimizden birini seçtiyseniz üzerinize denediğinizde tadilat gerektiren bir durum varsa gerekli işlemleri yaparak sizin için uygun hale getiriyoruz. Özel dikim bir gelinlik istiyorsanız da vücut ölçülerinizi alarak tasarladığımız modeli dikmeye başlıyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde de size gelinliğinizi eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz. Gelinliğin yanına ek olarak modelinize uygun tasarlanan bir duvağımız da bulunuyor.

Siz de İstanbul gelinlikçileri arasında yer alan modaevimizin çok özel gelinlerinden biri olmak ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle mutlu bir hayata “Evet!” dediğiniz düğününüzde üzerinizde bizim imzamızı taşıyan bir gelinlikle boy göstermenizi umut ediyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.