Nurbella Gelinlik

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Nurbella Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nurbella Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Nurbella Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Nurbella Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Şapka

Nurbella Gelinlik Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve siz de bir düğünün olmazsa olmazlarından gelin olmanın en önemli detayı gelinliğinizi bulmaya karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. Zira size bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz her yardımı yapmaya hazırız.

Nurbella Gelinlik ailesi olarak 10 yılı aşkın bir süredir moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz bulunduğumuz konum itibariyle de İstanbul Esenler gelinlikçileri arasında yer alıyoruz. Tasarımcılardan satış danışmanlarına, terzilerden makinecilere kadar her biri oldukça tecrübeli ve kendi alanında yetenekli harika bir ekibe sahibiz ve işimizi severek yapıyoruz. Gelinlik başta olmak üzere nişanlık, kınalık, bindallı, abiye ve benzeri özel gün kostümlerimizi üretiyoruz.

Düğünler bir çift için en unutulmaz ve tekrarı da olmayan günler olduğu için biz de gelinlerimizin bunu en güzel halleriyle geçirerek yıllar sonra bile fotoğraflara bakınca mutlu olmalarını istiyoruz. Bu sebeple her kesim ve modelden sayısız gelinliğimizle her bütçeye, tarza ve bedene göre seçenek sunabiliyoruz. Kişiye özel tasarım ve dikim yapabildiğimiz gibi hazır modellerimizle de yardımcı oluyoruz. Hem kiralama hem de satın alma opsiyonları sunuyoruz. Gelinliğin tamamlayıcıları olan gelin çiçeği ve saç aksesuarlarını da bizzat üretip teslim edebiliyoruz.

Ayrıca bünyemizde bir de kuaför salonumuz bulunuyor, burada microblading, kaş kontür ve ipek kirpikten profesyonel makyaja, el ve ayak bakımından saç tasarımına kadar aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sunuyoruz. Gelinlik veya diğer kostümlerini bizden almış olsun veya olmasın tüm gelinlerimizin saç veya türban tasarımlarıyla makyajlarını yaparak düğünlerine hazırlayabiliyoruz. Nurbella Gelinlik olarak elbette ki gelinlik, nişanlık veya kınalığını bizden temin etmiş çiftlerimiz için indirimler, ödeme kolaylıkları ve kampanyalar sunarak bütçelerine katkıda bulunabiliyoruz.

Gelin, tıpkı sloganımızda da söylediğimiz gibi “Mutluluğa giden yolunuzda birlikte yürüyelim.” ve size o hayalinizi süsleyen gelinliği hediye edelim. Esenler gelinlikçileri arasında en doğru tercih için bizi seçerseniz yandaki formu doldurarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.