Çağdaş Gelinlik

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Çağdaş Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Çağdaş Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Çağdaş Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Çağdaş Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Çağdaş Gelinlik Hakkında

Çağdaş Gelinlik, yılların modacısı Saime Hanım tarafından 1998 yılında İstanbul’da faaliyete açılmıştır. Uzun yıllar özenli ve prensli bir çalışma anlayışıyla kendini geliştiren modacımız, bir süre sonra profesyonel hizmet anlayışıyla ekibini kurma kararı almıştır. En güzel gelinlerin hayallerindeki gibi görünmeleri için zarafetlerini nasıl ortaya çıkaracağını keşfetmiş modern bir çizgiyle özel tasarımlar yapmaya başlamıştır. Üstelik ekibimiz her geçen gün yeni kreasyonlar, yeni trendlere uygun model avantajları ve fark yaratan hizmet kalitesiyle kısa sürede beğeninizi de kazandı!

Şimdi ise sıra sizde! Gelin, güzelliğinizi ortaya çıkaracak ve tarzınızı yansıtacak gelinlik modelinizi bulalım! Masallardaki gibi görüneceğiniz ve damat beyin size bir kez daha âşık olacağı bu gece unutulmaz sizi bekliyor. Bunun için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Sizi yakından tanımak ve özel ilgi göstermek için hazırlık sürecinde birebir görüşmeler önemli. Günün tek gelini olmalı, kendinizi mağazamıza adım attığınız ânda değerli hissetmelisiniz. Hoş sohbetler ve tarzınıza uyan gelinlik modellerinizi denemenizle başlıyoruz hazırlıklarımıza… Çağdaş Gelinlik Bahçelievler’deki adresimizde modacılarımızın uzman bakış açısıyla vücut yapınıza ve düğün konseptinize uyan modeli bulacağınızdan eminiz. Ancak özel dikim gelinlik ve abiye tasarımlarını da yapabilir, hazır modeller arasından tercih yapmak istemezseniz, size özel kalıplar da tasarlayabiliriz. En kaliteli; kumaş, güpür, dantel, pul, taş, boncuk, işleme ve inci gibi detaylara kadar seçerek sizin için en iyisini yapmak için hazırız. Geriye yalnızca provalar ve güzelliğinizi sizin de aynada görmeniz kalıyor.

Her şey hazır diyebilmek için yaptığımız birkaç küçük dokunuş daha var. Tercihinize, mekân ve konseptinize de uyacak aksesuarlarınızı da tasarlıyoruz. Saç tokası, duvak, gelin tacı, gelin kesesi, bolero, eldiven gibi pek çok aksesuarlar dikkat çekmenizi sağlıyoruz. Hatta gelin el çiçeği ve ayakkabınız için de alternatifler sunmayı ihmal etmiyoruz. Çünkü, şıklığınızı tamamlamak bizim uzmanlık alanımız!

Siz de İstanbul’da gelinlik tasarımcıları arasında bir tercih yapacaksanız, kurucumuz ve ekibimizle tanışmalısınız. Çağdaş Gelinlik fiyatları ve modellerini incelemek için ise randevu almanız gerekiyor. Bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz formu doldurarak “Randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Siyavuşpaşa Ferit Selim Paşa Cad. Kaktüs Sok. Danış Apartmanı No: 21/10 Bahçelievler / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.