Fetih Moda Evi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Fetih Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Fetih Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Fetih Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Fetih Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  BALIK A-LİNE HELEN PRENSES KONİ VE DAHA BİR ÇOK KESİM İŞLEME KALIP İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET EDİYORUZ :*

Fetih Moda Evi Hakkında

Düşlerinizin gelini olmanız için uzun zamandır Fetih Modaevi içerisinde başarılı bir şekilde hizmet veren bir ekibiz. Profesyonel kadromuzla her şeyin sorunsuz ilerlediği bir seçim sürecinin ardından rüyalarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek size yardımcı olduğumuz bir mağazamız bulunuyor. Pratik çözümlerimizle isteklerinizi en iyi şekilde analiz ediyor ve size uygun bir yaklaşım benimsiyoruz. Yılların kazandırdığı deneyimlerle hem tarzınıza hem de düğün konseptinize uygun bir tasarımla size yardımcı oluyoruz.

Fetih Moda içerisinde el işlemesi gelinlik ve nişanlık modellerimizle size hizmet sunuyoruz. Rengarenk nişanlık modellerimizi birbirinden farklı tarz ve modelde üretiyoruz. Gelinlik seçimi öncesi sizinle bir araya geldiğimizde nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm detaylarıyla öğrenerek hazırlıklara başlıyoruz. Sizden önce bizimle çalışmış gelinlerimize yaptığımız tasarımlarımızdan bazı örnekler göstererek aklınızda hizmet kalitemiz ve yeteneklerimiz konusunda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Vücut ölçülerinizi ustaca alarak kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. Ortalama 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi hazırlayarak Bahçelievler gelinlik mağazası şubemizde teslim ediyoruz.

Gelinlik modellerimizde oldukça fazla çeşit malzeme ve kaliteli kumaş kullanıyoruz. Gipürlü modellerimizle isteğiniz doğrultusunda çeşit çeşit farklı desenlere sahip gipür kullanıyoruz. İstediğiniz model gipürü ister gelinliğin üst kısımlarında isterseniz sadece etek kısmında kullanabiliyoruz. Düz, dantel veya taş işlemeli tüller kullanarak hem ağır hem de şık bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Amacımız ihtişamlı görünmenizi sağlamak olduğu için gelinliğinizin tüm ayrıntılarını büyük bir özenle işliyoruz. Mağazamızda düğününüz için ihtiyacınız olacak her türlü ürünü bulabilirsiniz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Fetih Moda’nın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizden randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Şirinevler Fetih Parkı, Şok Market Karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Fetih Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.