Defne Gelinlik

E-posta Gönder

Defne Gelinlik

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Neslihan Platin Modaevi
1

Şişli

Neslihan Platin Modaevi

Kişiye özel çalışmalarımızda müşterimizin isteği doğrultusundahareket ...

İstanbul

Büşra Modaevi

Gelinlik, nişanlık ve abiye gibi özel gün davetleriniz için sizlere hizmet ...

İstanbul

Betül Gelinlik Orkide Moda ve Kuaför

Gelinlik modelleri sürekli yenileniyor ve her sezon bir önceki sezondan far...

Hakkında

Defne Gelinlik, İstanbul’da bulunuyor olup, sizin istediğiniz tarz ve yine sizin istediğiniz şekilde ölçülerinizi dikkate alarak hazırlanan gelinliklerle sizi karşılamaktadır. Hayalinizi süsleyen düğünün yine hayallerinizdeki gelinlikle size sunulması için özenle çalışmaktadır. Gelinlik, nişanlık, abiye, kaftan gibi tasarım ürünleri ile sizin hizmetinizdedir. Düğün modası ve düğün trendlerini yakından takip eden uzmanlarla çalışmakta olup, onların dikeceği, tasarlayıp hazırlayacağı kişiye özel kıyafetler size sunulmaktadır. Ayakkabılar, nedime kıyafetleri, gelinlerin anneleri için kıyafetler, smokinler, saç aksesuarları, tülbent aksesuarları, gelinlik aksesuarları, düğün hediyeleri gibi birçok seçenek daha isteyen müşteri için hazırlanmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi almak ve bu imkan ve fırsatlardan özel olarak yararlanmak isteyen müşteriler iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirler.

İletişim

Serhat

  • Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Cad. Fırat Sok. Fetih Apt. No:11 B Blok D:6 Şirinevler/ İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.