Gül Gelinlik

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Gül Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gül Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gül Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gül Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Gül Gelinlik Hakkında

Küçük yaşlardan beri hayalini kurduğunuz, eşsiz güzellikte bembeyaz gelinliğinize kavuşturuyoruz! Hayatınızın en özel gününde, muhteşem görünmeniz için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Siz değerli gelinlerimize en iyi hizmeti verebilmek için, sezonun gelinlik trendlerini yakından takip ediyoruz ve böylece, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz.

Gül Gelinlik Modaevi Yenibosna ailesi olarak, mağazamıza adım attığınız andan itibaren, sıcak bir karşılama sizi bekliyor. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte öncelikle, nasıl bir gelin olmak istediğinizi konuşuyoruz. Biliyoruz ki, bu özel gününüzde her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz! Özellikle de gelinliğiniz bu konuda çok önemli. Yıllar boyu hatırlanacak olması sebebiyle, tamamen içinize sinen bir gelinlik tercih etmelisiniz. Sohbetimiz esnasında; düğün yapacağınız mekan, düğün konsepti ve gelinliğinizin detayları hakkında da bilgi ediniyoruz. Sonrasında, tüm bunlara uyum sağlayacak birkaç gelinlik modelini denemenizi rica ediyoruz.

Denediğiniz gelinlikler arasında, doğru gelinliği bulduğunuza inanıyorsanız, sizin ölçülerinize göre tadilat ettirip, en kısa sürede teslim edebiliyoruz. A kesimden prenses modele, balık modelden vintage tarza kadar pek çok gelinliği bir arada bulabilirsiniz. Bunların arasından seçim yapmak da oldukça kolay olacak!

Hazır model yerine, özel dikim bir gelinlik tercih edecekseniz, düşlediğiniz gelinliği kusursuz bir şekilde dikeceğimizden emin olabilirsiniz! Siz değerli gelinlerimizin vücut ölçülerini alıyoruz ve gelinliğinizi oluşturmaya başlıyoruz. Eklemek istediğiniz bir aksesuar olursa, hemen söylemeniz yeterli olacaktır. Bu eşsiz gelinliği size, en geç üç prova sonrasında teslim ediyoruz.

İstanbul gelinlik firmaları arasında, kaliteli hizmetimizle birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde heyecanınıza ortak olmamızı isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah. Meşe Sok. No:12 Yenibosna, Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.