Aşk-ı Minel Gelinlik

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Aşk-ı Minel Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Aşk-ı Minel Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Aşk-ı Minel Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Aşk-ı Minel Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Aşk-ı Minel Gelinlik Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olmanız İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Aşk-ı Minel Gelinlik ile mümkün! Profesyonel ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve kaliteli el işçiliğimizle hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlıyoruz.

Uzun zamandır gelinlik ve abiye tasarımı yapan bir modaeviyiz. Çok sayıda gelini hayatlarının en özel anlarına hazırlamanın vermiş olduğu mutlulukla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tesettür modellerimizin de ağırlıklı olarak bulunduğu modaevimizde her tarza ve zevke uygun gelinliği rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kaliteli kumaşlar kullandığımız modaevimizde el işçiliğine önem veriyoruz. Doğru gelinliği bulmanıza yardımcı olurken önceliğimiz vücut ölçüleriniz ve düğün mekanınız oluyor. Açık alanda bir düğün yapacaksanız daha tül ve şifon ağırlıklı kumaşları tercih etmenizi ve sadelikten yana olmanızı öneriyoruz. Kapalı bir düğün ya da balo salonunda düğününüz olacaksa saten, kadife kumaşların kullanıldığı kabarık veya uzun kuyruklu gelinlikleri tavsiye ediyoruz. İşlemelerin yoğun olarak kullanıldığı, parlak taşların bol olduğu, gipürlerin ve dantellerin öne çıktığı bu modelleri modaevimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Hazır modellerimiz içerisinden beğendikleriniz olursa denemenize izin veriyoruz. Tadilat gerekiyorsa yapıyor ve tam vücudunuza göre olacak şekilde hazırlıyoruz. Özel dikimlerde ise önce hangi kumaşların ve işlemelerin kullanılacağına karar vererek istediğiniz modeli kağıt üzerine çıkarıyoruz. Provalarla aşama aşama gelinliğinizin dikimini tamamlıyoruz. Eklemek ya da değiştirmek istediğiniz detayları bu provalar esnasında bize rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Gelinlik modelinize uygun duvak ve tesettür tasarımı da yaparak kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de İstanbul Bahçelievler gelinlik modaevleri arasında yer aldığımı Aşk-ı Minel Gelinlik’in sunduğu hizmetler hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Randevu sistemiyle çalıştığımız için formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah. Mahmutbey Cad. Aladağ 1 Sok. No:1 Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.