Aşk-ı Minel Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Gülten Moda Evi
120 2 7

Bakırköy

Gülten Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim
Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi
243 4 3

Gaziosmanpaşa

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olmanız İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Aşk-ı Minel Gelinlik ile mümkün! Profesyonel ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve kaliteli el işçiliğimizle hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlıyoruz.

Uzun zamandır gelinlik ve abiye tasarımı yapan bir modaeviyiz. Çok sayıda gelini hayatlarının en özel anlarına hazırlamanın vermiş olduğu mutlulukla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tesettür modellerimizin de ağırlıklı olarak bulunduğu modaevimizde her tarza ve zevke uygun gelinliği rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kaliteli kumaşlar kullandığımız modaevimizde el işçiliğine önem veriyoruz. Doğru gelinliği bulmanıza yardımcı olurken önceliğimiz vücut ölçüleriniz ve düğün mekanınız oluyor. Açık alanda bir düğün yapacaksanız daha tül ve şifon ağırlıklı kumaşları tercih etmenizi ve sadelikten yana olmanızı öneriyoruz. Kapalı bir düğün ya da balo salonunda düğününüz olacaksa saten, kadife kumaşların kullanıldığı kabarık veya uzun kuyruklu gelinlikleri tavsiye ediyoruz. İşlemelerin yoğun olarak kullanıldığı, parlak taşların bol olduğu, gipürlerin ve dantellerin öne çıktığı bu modelleri modaevimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Hazır modellerimiz içerisinden beğendikleriniz olursa denemenize izin veriyoruz. Tadilat gerekiyorsa yapıyor ve tam vücudunuza göre olacak şekilde hazırlıyoruz. Özel dikimlerde ise önce hangi kumaşların ve işlemelerin kullanılacağına karar vererek istediğiniz modeli kağıt üzerine çıkarıyoruz. Provalarla aşama aşama gelinliğinizin dikimini tamamlıyoruz. Eklemek ya da değiştirmek istediğiniz detayları bu provalar esnasında bize rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Gelinlik modelinize uygun duvak ve tesettür tasarımı da yaparak kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de İstanbul Bahçelievler gelinlik modaevleri arasında yer aldığımı Aşk-ı Minel Gelinlik’in sunduğu hizmetler hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Randevu sistemiyle çalıştığımız için formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayın.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Hürriyet Mah. Mahmutbey Cad. Aladağ 1 Sok. No:1 Bahçelievler/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!