Evaluz

E-posta Gönder

Evaluz Hakkında

Evaluz Gelinlik’in temelleri Aynur, Elanur ve Öznur Pekşen kardeşler tarafından 2010 yılında atıldı. Pekşen kardeşler hazır giyimde 15 yıla varan tecrübelerini, 2010 yılında gelinlik sektörüne girerek farklı bir kulvara taşıdı. Kurulduğu günden bu yana farklı modelleri ve titiz yaklaşımıyla Türk gelin adaylarının yanı sıra Avrupa, Ortadoğu ve Körfez ülkelerinden çok sayıda gelin adayıyla birebir çalışan marka, 2015 yılı başında uluslararası bir marka olma yolunda ilk adımını atarak kurumsal kimliğini yeniledi ve Evaluz adını aldı. Eva; Yaratılan ilk kadın “Havva”, Luz: İlahi ışık, aydınlık “Nur” anlamını taşıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Wedding World Kuyumcukent AVM İnci Sok. No:340 Bahçelievler

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Evaluz Yol Haritası

Evaluz Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ümit & Murat

Düğün Tarihi: 03.06.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Öznur Hanım, Elanur Hanım, Aynur Hanım, ellerine sağlık, tek kelimeyle mükemmel bir gelinlik hazırladılar. Kapıdan girişimden itibaren güleryüzlü, sıcak, samimi tavırları içimi ısıttı. O kadar nazik ve haklı yönlendirmeleri var ki, tarzını belirtin, bırakın onlar size en güzel gelinliği... devam 

Seher

Düğün Tarihi: 30.07.2015


Tasarımlarından kesinlikle memnun kaldım,hem dantel hemde saten istiyordum,duvağımında uzun olmasını istiyordum.Tamamen üzerime oturdu gelinlik,çok yardım severler,herşeyimle ilgilendiler,çokta cana yakınlar.Evlenicek olan gelinlere kesinlikle öneririm.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.