Gelin Saçı ve Makyajı

Eskişehir Merkez Gelin Saçı ve Makyajı

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Eskişehir Merkez Kuaförleri ve Hizmetleri

Yüksek nüfusu ile Eskişehir’in Merkez ilçesi birçok düğüne ev sahipliği yapmanın yanı sıra; düğün hazırlık sürecinde size hizmet verecek olan kuaförler de barındırıyor. Eskişehir Merkez’deki kuaförler genellikle Yenibağlar, Cumhuriyet, Kızılcıklı ve Hoşnudiye mahallelerinde yoğunlaşıyor. Çoğu kuaför hem gelin saçı hem de makyaj hizmetleri veriyor. Ancak yalnızca makyaj hizmeti sağlayan salonlar bulmak da mümkün.

Eskişehir Merkez kuaför salonlarında ihtiyacınız olacak tüm hizmetleri bulmak oldukça kolay. Gelinlere özel saç tasarımı ve makyaj uygulamasından önce isteğiniz üzerine farklı bakım hizmetleri alarak stresinizi atmanız ve ferahlamış hissetmeniz mümkün oluyor. Gelinlerin en sık tercih ettiği hizmetler arasında buhar ve peeling uygulamalarını içeren cilt bakımı ve el/ayak masajları yer alıyor.

Gelin yakınlarını da unutmayan Eskişehir Merkez kadın kuaförlerinden bazıları ortalama 10 kişi içeren düğün gruplarını aynı anda hazırlayabiliyor. Birçok kuaför Eskişehir Merkez’deki salonlarında eğitimli ve ödüller almış uzmanlarla çalışıyor. Evinizin rahatlığında veya düğün mekanınızda hazırlanmak istediğiniz takdirde bu servisi veren kuaförler de bulunuyor. Bazı kuaförler şehir dışı organizasyonlarda da hizmet veriyor.

Eskişehir Merkez Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Şehir ortalamasının altında olan Eskişehir Merkez kuaför fiyatları cebinizi yormuyor. En hesaplı fiyatlara hizmet alabileceğiniz salonlar, Yenibağlar Mahallesi’nde yoğunlaşıyor. Hoşnudiye ve Cumhuriyet mahallelerinde bulunan kuaförler ise biraz daha yüksek bir bütçe gerektiriyor. Çoğunluğu kapora sistemi ile çalışan kuaförler, düğün gruplarının ücretlendirmesini de kişi sayısı üzerinden yapıyor. Ancak bazı salonlarda gruplara özel indirimler alabilirsiniz.

Eskişehir kuaförleri ve güzellik salonları birçok hizmet içeren gelin paketleri sunuyor. Paketlerin içinde yer almayan cilt bakımı ve masaj benzeri ekstra hizmetler de ödeyeceğiniz tutara ekleniyor. Salonlarda yaptıracağınız uygulamalar evinizde ya da düğün mekanınızda alacağınız hizmetlere göre daha uygun rakamlarla karşımıza çıkıyor. Ulaşım masraflarını içeren şehir dışı hizmetler daha yüksek bir bütçe gerektiriyor.

Eskişehir Merkez’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Eskişehir Merkez Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Eskişehir Merkez salonları düğün gününden önce sizinle bir ön görüşme yapıyor. Saç ve yüz tipinizi analiz eden uzmanlar gelinliğinizin detayları ve düğün konseptiniz gibi faktörleri göz önünde bulundurarak size en uygun olduğunu düşündükleri modelleri karşınıza çıkarıyor. Eskişehir Merkez gelin saçı ve makyajı uzmanları, gelinliğinizle uyumlu manikür hizmeti ile de görüntünüzün bütünlüğüne katkıda bulunuyor.

Doğal güzelliğinizi öne çıkarmayı amaçlayan Eskişehir Merkez gelin makyajı hizmetleri gelinlerin övgüsünü topluyor. Cildinizin kusursuz görünmesini önemseyen uzmanlar kaliteli fondötenler kullanıyor. Kontür ile yüz hatlarınız belirlendikten sonra istediğiniz renkte allık uygulaması ile romantik bir görünüm kazanıyorsunuz. Seçtiğiniz tarz göz makyajınız yapıldıktan sonra da aydınlatıcı uygulaması yapılıyor ve kaliteli sabitleyici spreyler ile makyajınız sabitleniyor.

Eskişehir Merkez Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir Merkez gelin saçı fiyatları mahalleler arasında farklılık gösterebiliyor. Kızılcıklı güzellik salonları, gelin saçı hizmetlerinin cep dostu fiyatları ile öne çıkıyor ve çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ekstra olarak alabileceğiniz keratin saç bakımı, saç kesim, renklendirme, ombre, sombre ve balyaj benzeri uygulamalar hizmetinizin maliyetini arttırabiliyor. Kaynak uygulamaları da ekstra olarak ücretlendirilebiliyor.

Tercih edeceğiniz saç modeli de ödeyeceğiniz rakamı değiştirebiliyor. Açık bukleler ve sade gelin topuzları çoğunlukla süslemeli ve ihtişamlı modellerden daha hesaplı oluyor. Eskişehir Merkez gelin başı hizmetlerinin içinde yer alabilen saç aksesuarları da farklı fiyatlara gelebildiğinden ödeyeceğiniz son miktar artıyor. Örneğin; sade çiçek aksesuarları parıltılı gelin taçlarından daha düşük fiyatlara alınabiliyor.

Eskişehir Merkez Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir Merkez’deki gelin saçı fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Gelin makyajınızın fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunuyor. Bunların başında seçeceğiniz makyaj tarzı yer alıyor. Doğallığı ile büyüleyen soft ve romantik makyajlar her zaman gösterişli buğulu göz makyajı tarzları ve porselen makyaj gibi kapatıcı özellikli tarzlardan daha uygun fiyatlara yapılıyor.

Bu önemli gün için seçtiğiniz makyaj tarzının içinize sinmesini önemseyen çoğu uzman ücretsiz prova hizmetleri ile yanınızda oluyor. Ücretsiz provalar sayesinde saç ve makyajınızı önceden deneyimleyebilir, istediğiniz değişikleri yapabilirsiniz. Birçok gelin makyajı firması erken randevu ve peşin ödeme durumlarında size özel indirimler sağlıyor. Serin aylarda salonların sunabildiği indirimleri takip ederek de daha uygun hizmetler alabilirsiniz.

Eskişehir Merkez Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları