Reina Kuaför

E-posta Gönder

  • Yakutiye, Erzurum.

Ekiple Tanışın

Reina Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Reina Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Reina Kuaför Özellikler

Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Reina Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Reina Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Reina Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Reina Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Reina Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Reina Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Reina Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Reina Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Reina Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Reina Kuaför Hakkında

Ömrünüzün en önemli gününü düşünün. Mezuniyetiniz mi? Ya da sevdiğiniz işi yapmaya başladığınız gün mü? Bizce hiçbiri değil! En önemli gün kuşkusuz düğün gününüz! Telafisi ve tekrarı olmayan bu düğün gününüzde kusursuz görünmek isteyeceğinizi biliyoruz. İşte bu yüzden Reina Kuaför olarak Erzurum’da saçınızı ve makyajınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlamak için sabırsızlanıyoruz!

Açıldığımız günden beri önce Yakutiye’de sonra da Erzurum’da gelin adaylarının en çok tercih ettiği kuaförler arasında olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kullandığımız güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinden hizmet kalitemiz ve ev sahipliğimize kadar her konuda en iyisini sunmak için titizlikle çalışıyoruz. En özel gününüzde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmak için hiçbir detayı atlamıyoruz.

Saçınız ve makyajınız için işlemlerimize geçmeden önce nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Karşılıklı olarak konuşuyor, aklınızdakileri ve hayallerinizdekileri öğreniyoruz. Zevkinizi ve tarzınızı da anladıktan sonra hem saç hem de makyaj modellerimizi önermeye başlıyoruz.

Makyajınızı yaparken yüz güzelliğinizi ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz. Hem doğal görünmenizi hem de dikkat çekici olmanızı sağlıyoruz. Bunun için de pastel renkler tercih ediyoruz. Eğer gösterişli bir makyaj ve göz kamaştırmak isterseniz ise son yılların trend renklerini tercih ediyoruz.

Saçınızda da aynı hassasiyeti uyguluyor, isteklerinize kulak veriyoruz. İşlemlerimizi tamamladıktan sonra ise tüm gün ilk andaki görünümünü koruması ve bozulmaması için özel spreyler kullanıyoruz.

Saçınız ve makyajınız sizi göz alıcı gösterecek en önemli detayların başında geliyor. Bu yüzden bu işte uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmanız gerekiyor. Reina Kuaför Erzurum’da deneyimli ve profesyonel ekibi ile en iyi hizmeti almanızı ve kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor!

Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda gelin saçı ve makyajı hizmetiniz için doğru adreste olduğunuzu düşünüyorsanız sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.