Emrah Gülmez Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Ürgüp, Nevşehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 4 hafta
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Dış Mekan Çekimi
  • Şehir Dışında Çekim
  • Orijinal Kopya Teslim
  • Ekip

Sorular

  • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
  • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Gökhan Color
106 34

Merkez

Gökhan Color

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Osman Arabacı Photography
65 1

Merkez

Osman Arabacı Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Foto Peker
207 4 10

Merkez

Foto Peker

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Fotokolik olarak mutlulukla dolup taştığınız değerli günlerinizi ölümsüzleştiriyoruz. Karşıyaka düğün fotoğrafçısı olarak profesyonel ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca İzmir’de faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerinizi gelecekte size aynı heyecanla hatırlatmak ve memnuniyetiniz tek amacımız. Bu nedenle değişen düğün fotoğraf trendini yakından takip ediyor, yaratıcılığımız ve kişiye özel çekim tarzımızla da farkımızı konuşturuyoruz.

Fotoğraf çekiminde sağladığımız hizmetlerden bahsedelim size. Öncelikle sizi yakından tanımak istiyoruz. Stüdyomuzda sizi ağırlıyor, tarzınız ve istediğiniz düğün fotoğrafları hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz gelin damat çekimlerinden de örnekler göstererek kendimizi size tanıtıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor, fotoğraf ve video çekimlerinizde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz.

Yaratıcılık bizim işimiz! Fotoğrafların size özel olması için her detaya dikkat ediyoruz. Belirlediğiniz düğün konseptine uygun olarak konsept fotoğraf çekimleri de gerçekleştirebiliyoruz. İster düğün fotoğrafı için ayıracağınız bir gün ister düğün günü için randevu oluşturabiliyoruz.

İzmir içinde ve yakın illerde düğün fotoğrafı çekimi için size birçok mekân seçeneği sunuyoruz. Doğal fotoğraf kareleri için kır bahçeleri, yeşilin her tonuyla buluşabileceğiniz ormanlar, deniz kârları ve kumsalları tercih edebilirsiniz. Günün en güzel saati olan gün batımında da çekimler gerçekleştirebiliyoruz.

Klasik düğün fotoğrafları dışında farklı çekim türleriyle de hizmetinizdeyiz. Eşsiz sahillerde save the date ve trash day çekimi yapıyor, aşkınızı düğün belgeseli ve düğün hikâyenizle muhteşem bir şekilde anlatıyoruz. Çektiğimiz fotoğraf ve videoları da kısa bir sürede düzenliyor, orijinal kopya ve seçeceğiniz albüm ile birlikte teslim ediyoruz.

Karşıyaka Düğün fotoğrafçısı İzmir’de hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Siz de profesyonel dış mekân çekimi hizmeti almak istiyorsanız, bize ulaşmak sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

Emrah Gülmez

  • Adres: NevşehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!